Комітет ВР підтримав законопроект про денонсацію харківських угод. Комітет Верховної Ради у закордонних справах підтримав законопроект про денонсацію угоди щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

Як повідомляє прес-служба партії "Наша Україна", автором відповідного документу щодо денонсації харківських угод є депутат Андрій Парубій.

Автор нагадав, що коли схвалювалися Харківські угоди, комітет у закордонних справах та комітет з питань європейської інтеграції виступили проти ратифікації цього документа.

"Рішення профільного комітету стане приводом для того, щоб законопроект про денонсацію угоди між Україною та Російською Федерацією потрапив до порядку денного парламенту вже найближчим часом", – сказав Парубій.

"Такий крок дасть можливість ще раз проаналізувати наслідки Харківських угод і переконати депутатів своїм голосуванням денонсувати ці угоди, адже вони діють всупереч національним інтересам України", – зазначив "нашоукраїнець".

Про денонсацію Харківських угод багато говорили у річницю їх підписання. Опозиція виступає за скасування угоди, згідно з якою Україна віддає кримську землю в оренду Росії на 25 років, а взамін отримує знижку в 100 дол на газ. Партія регіонів називає денонсацію Харківських угод неможливою.