Як Узеленського захищали свободу слова та демократію в Україні

«Не треба нам ваша демократія», — такі слова представники правлячої партії сказали присутнім наприкінці засідання по створенню міжпарламентської групи друзів зі Сполученими Штатами Америки.

На жаль, нам це зрозуміло і без цієї артикуляції. Адже своїми діями правляча партія вкотре продемонструвала, що демократія у нашій країні є під серйозною загрозою.

Голова, секретар та заступник групи дружби зі США є представниками партії монобільшості. З невеликим вкрапленням партії-сателіта. Представники інших політичних сил не лише не допущені до керівництва цієї групи, їхні пропозиції взагалі не були поставлені на голосування.

Це — ще одна ознака узурпації влади, на яку ми будемо просити звернути увагу і представників громадянського суспільства, і наших партнерів. Це не є група дружби парламенту України. Це є група дружби правлячої партії з Конгресом США. Ми не можемо своєю присутністю легітимізувати цю групу дружби, тому змушені на знак протесту вийти всім складом "Європейської Солідарності" з цієї псевдогрупи.

Про це Ivanna Klympush-Tsintsadze розказала з трибуни Верховної Ради

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/videos/656364538219412/