Невідома жінка кинула пакетом з брудом в народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка. Інцидент стався сьогодні, 9 квітня, під час прес-конференції, присвяченій біометричним паспортам.

Під час прес-конференції невідома молода жінка, приблизно 20 років, підбігла до учасників заходу і кинула в депутата прозорий пакет з темним речовиною, схожою на бруд зі словами: «Бандити! Ви перейшли межу». Після цього вона жбурнула ще один такий же пакет, пише НБН.

Однак жоден із пакетів в Вадима Колесніченка не влучив: один розбився об стінку за депутатом, а другий впав на стіл. Як повідомляє НБН, після інциденту Колесніченко схопився, взяв пакет і зі словами «Дівчинка, ти прихворіла?» Замахнувся на жінку. Але потім він опустив руку і сказав: «Здрастуйте, проходьте, ви вболіваєте? У вас з головою проблеми?». Після цього жінка вибігла із залу, де проходила прес-конференція.

«Бачите, це інвалід праці. Це дуже добре, що в нашій державі є подібні придурки. Таких хворих людей навесні треба лікувати, а у держави просто не вистачає грошей, щоб таких шизофреніків лікувати. Ми – демократична країна і у нас шизофреніки гуляють не тільки на прес-конференціях, а й у парламенті », – прокоментував інцидент Колесніченко.

Як заявила пізніше жінка, вона кидала в депутата «органічним матеріалом» для біометричних паспортов. За її словами, вона зробила свій вчинок з метою протесту проти Партії регіонів, а кидала органічним матеріалом, тому що «Вадим Колесніченко є органічним представником Партії регіонів».

Жінка сказала, що її звуть Єлизавета, проте відмовилася назвати прізвище. При цьому вона уточнила, що представляє якийсь Революційний комітет. На місце події вже прибула міліція.