Внутрішня інформаційна війна в Україні між владою та антикорупціонерами

Внутрішня інформаційна війна в Україні між владою та опозицією (будь-якою) проходить не на користь влади. Давно слідкую за сайтом ukr.aw Центра протидії корупції (сторінка ФБ). Все там розписано в деталях: хто, кому, за що, на якому етапі розслідування тощо. Сайт регулярно оновлюється актуальною інформацією, фігурують прізвища суддів та чиновників.

Влада, доведи мені, що пан Шабунін бреше – зроби краще!

Я дивлюсь на цей сайт і дивуюсь: чому Мінстець (Міністерство інформаційної політики України) не зробить такий само сайт і я не читатиму такі ж новини з боку влади? Чому громадська організація виконує функції влади? Залишимо поза межами дискусії про порохоботство та зрадофільство. Я просто хочу бачити аналогічні (щонайменш) дії влади, а не громадських організацій. Чи не час вже ставити все з голови на ноги?

Всі т.з. порохоботи критикують Шабуніна з центру протидії корупції, але я, читаючи його новини з сайта ukr.aw, не розумію за що я мушу його критикувати. Все настільки чітко і доступно, що навіть якщо пан Шабунін неправий, то я не можу сперечатись з доказами пана Шабуніна та його центру.

Чому про розпил грошей на ремонт дороги я дізнаюсь легше й швидше від Центра протидії корупції, а не від МВС чи СБУ?

Чому тікають злочинці? Невже знову суди винні? Чи може, все ж таки, контролювати переміщення злочинців, які знаходяться під домашнім арештом, наприклад, є обов'язком СБУ та МВС? Про суди наші – інша тема.


Дивіться нижче знімки з екрану: