В чому винен Петро Порошенко за час свого президентства - переконливі докази

Про те, що Петро Порошенко винен в усіх проблемах України, про які ми знали і не знали до 2014-го року, марно нагадувати. Всім відомо, що корупція розквітла саме під час президентства П. Порошенка, бо до нього корупції не було, бо ми про неї нічого не знали. Це вам підтвердить будь-яких мєнт чи бізнесмен (особливо іноземний інвестор). Це так само очевидно, як і те, що Місяц складається з сиру – ви тільки подивіться на нього – сир сиром! Тут взагалі нема про що сперечатись.

Для того, щоб довести провину Петра Олексійовича, достатнього дуже поверхнього погляду на дати коли він був президентом і коли всі скандали з корупцією вспливали у ЗМІ.

Точно – всі ці гучні скандали відбувались під час президентства Порошенка!

Ось і все, малятка-порохоботи! Тут вам жаба й цицьки дала! Вам на це нема чого сказати, бо дати – річ вперта! Все записано! Усі страхіття корупції відбувались при Порошенко, бо до цього ми нічого не бачили і нічого не чули, а при Порошенко побачили та почули! Ось так!

Єдина дрібничка, з якою я ще не розібрався, – це чому досі судять порушників ПДР (правил дорожнього руху), а не президента Л. Кравчука, при якому були ці правила були прийняті та прописані у Законі України «Про дорожній рух». Правила дорожнього руху. Це не справедливо! Закон же приймався при Кравчуку!

Але то – дрібниця не варта уваги. В головному ми вже розібралися, що за всі злочини треба судити не злочинця, який порушував закон чи брав хабарі, а Порошенка, бо це було при ньому – і буде нам усім, зрадойобам, щастя :-)

ПС: якщо ви не тупі, як зелебоби, то вірно зрозумієте мій допис :-)