Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Вдаримо гомосексуалізмом по кризі

Ви любите кіно? Тоді ви, ймовірно, стежили за подіями Каннського кінофестивалю, який присудив «Золоту пальмову гілку» драмі «Життя Адель» Абделатифа Кешиша – про двох лесбіянок і про їх багаті духовно-фізіологічні переживання.

Нешаблонний, скажімо так, вибір журі в умовах сьогоднішньої Франції – розколотої країни, де прихильники і противники «політичного гомосексуалізму» тижнями воюють на площах, а письменник Домінік Веннер демонстративно пускає собі кулю в рот у Соборі Паризької Богоматері в останньому протесті проти «одностатевих шлюбів» . (Цей лексичний курйоз я буду брати в лапки, бо шлюб – це, все ж, союз чоловіка і жінки).

Для кращого розуміння суті шлюбу варто було б цим геям, наприклад, скачать игру Симс 4 на компьютер бесплатно, та подивитись як правильно будувати стосунки між чоловіком та жінкою, якщо вони це пропустили у дитинстві. Від чого в Європі та Америці гомосексуальна тематика так швидко набирає популярність і так активно лобіюється? Це пояснюють і боротьбою за права секс-меншин, і політичними інтересами ліберальних кіл, і навіть загниванням Заходу. Але мало хто звертає увагу на важливий економічний чинник, а адже він з кожним роком все помітніше. Геї та лесбіянки тепер вважаються новою надією буксує західної економіки, і це особливо помітно в США.

На сьогоднішній день одностатеві союзи узаконені у дванадцяти американських штатах і окрузі Колумбія. Це не означає, що в інших штатах їх немає. Одностатеві пари можуть реєструвати спілки, де це дозволено, а жити – де побажають. Скоро їм буде простіше: повна легалізація «гей-шлюбів» в США – питання часу, як би не впиралися всякі богомільні реднек та інші республіканці. Адже на кону – величезні гроші: виявляється, гомосексуалісти – це ринок в сотні мільярдів доларів, плюс мільярди доларів надходжень до бюджету.

У 2004 році Конгрес оцінював надходження до скарбниці від можливої ??легалізації «гей-шлюбів» в мільярд доларів на рік: ведучи спільне господарство, геї з лесбіянками і податків будуть платити побільше, вже як сім'ї. А півмільярда Вашингтон щорічно міг би економити на скороченні соцвитрат: одностатевих подружжя можна буде викреслювати з низки страхових програм типу Medicaid. Суми для США скромні, але все краще, ніж нічого, та й тенденція до зростання є.

Місцева влада зароблять трохи краще федеральних. У 2011 році, коли Нью-Йорк дозволив створювати «гомо-сім'ї», він заробив на цьому майже 260 мільйонів доларів – як саме, зараз побачимо. Міннесота, зробивши те ж саме, протягом трьох років розраховує на надбавку у 45 мільйонів доларів. А Каліфорнія, піди вона по їх стопах, могла б розраховувати на 123 мільйони, підрахував сайт Huffington Post.

Купівельну спроможність американського ЛГБТ-спільноти Bloomberg Businessweek оцінює в 500 мільярдів доларів на рік. Звучать оцінки і в 600 мільярдів. Одна тільки індустрія гей-туризму країни оцінюється в 65 мільярдів на рік. А індустрія шлюбів і розлучень розростеться до 10 мільярдів доларів на рік, якщо «одностатеві шлюби» в США легалізують остаточно, підрахував кілька років тому Forbes.

У пору спаду бізнесмени будуть битися за «райдужний» ринок до крові. Неспроста в лютому 60 американських компаній, включаючи Apple, Nike і Morgan Stanley, звернулися до Верховного Суду з проханням дати «одностатевим шлюбам» зелене світло у федеральному масштабі. А поки суд та діло, до послуг бізнесу – спеціальні агентства з ЛГБТ-маркетингу, які допомагають просувати будь-які товари і послуги для відповідних споживачів. New York Times підрахувала, що кожна гей-пара, не визнана дядьком Семом, недоотримує за своє життя до 500 000 доларів. Адже ці гроші вона могла б витратити! А бізнес, отримавши нові прибутки, платив би і нові податки. А незареєстрованих одностатевих пар в Америці вже майже 650 000 – от і рахуйте …

Чи обгрунтовані очікування бізнесу щодо споживчої мощі гомосексуалістів? На жаль, вони явно завищені. Геї та лесбіянки адже і без того витрачають свої гроші. Навряд чи вони скорботно збирають багатства, чекаючи, коли їм дозволять вступити в шлюб і ці накопичення можна буде разом розтринькати. Та й те, що гомосексуали викладуть за весілля, вони вже не зможуть витратити, скажімо, на нову машину, розваги або цінні папери.

Про геїв та лесбіянок взагалі ходить сила-силенна економічних міфів, вважає вельми пізнавальний портал Gay Money. Веде його канадський журналіст і письменник Джо Кларк, великий фахівець з «веселковою» економіці, який вже три роки аналізує все, що з нею пов'язано. У першу чергу це міф про «багатих геїв». Вважається, що гомосексуальні пари заробляють в рази більше традиційних сімей, а значить, і витрачають більше, у тому числі тому, що бездітні. Але, як показали дослідження, це вірно лише частково, і лише для лесбіянок, які часто воліють високоприбуткові «чоловічі» спеціальності і можуть дозволити собі переробляти, тому що звичайно не мають потомства, пише Кларк.

З геями все навпаки: доходи у них в середньому менше, ніж у гетеросексуалів, і працюють вони теж менше. Хоча геї частіше можуть похвалитися вищою освітою, вони нерідко роблять кар'єру в сфері послуг і в галузях, де переважають жінки, а доходи там зазвичай пожиже. Так що ЛГБТ-спільнота – це не «ринок мрії» на півтрильйона баксів (такий існує лише в головах жадібних маркетологів), а просто ринок зі своїми особливостями, резюмує Джо Кларк.

Відзначимо тут, що і розміри ЛГБТ-спільноти не так великі, як воно саме заявляє. Його рупори зараховують до геїв і лесбіянок то 11, то 25, а то й усі 30% населення США – коли як. Williams Institute, посилаючись на солідні дослідження та перепису населення, призводить куди скромнішу цифру – 3,5%. Це приблизно 9 мільйонів чоловік, причому включаючи бісексуалів, які необов'язково прагнуть до одностатевих союзів.

Словом, теорію про те, що «блакитний долар» стане серйозною підмогою для економіки США, слід ще перевірити на практиці. Само собою, тут неважливо, чи існує надприбутковий «гей-ринок» в реальності чи його вигадало у своїх інтересах ЛГБТ-спільноту. Раз вже великий бізнес вчепився в цю ідею, він буде розкручувати її, поки не переконається в її марності. Хоча стає злегка шкода першу економіку планети, якщо вона серйозно сподівається розквітнути за рахунок такої нетрадиційної фінансової орієнтації.