Мер Одеси відкупається від батьків постраждалих дітей

Щодо протесту сьогодні під ОДА. Прийшло багато людей, в тому числі і батьки дітей. Всередину змогли потрапити не всі протестуючі, а лише ті, кого вирішила пустити адміністрація. В сесійній залі очільник ОДА Степанов висловив свою стурбованість та глибоке занепокоєння, сказав що сподівається на успіхи слідства. Активісти обурились, чому не стоїть питання відповідальності для чиновників, чому представників мерії та самого Труханова немає на місці.

Частина батьків, що до цього вже зустрілись з мером, котрий пообіцяв їм грошові компенсації, заявили що Труханова чіпати не треба, він хороший. Тут без коментарів. Про відповідальність чиновників мова не йде.

А з боку ОДА пролунали пусті звинувачення у піарі щодо звичайних людей. Всі покинули залу, а сам Степанов, схоже не зрозумів, чому обурено широке коло людей та вирішив обрати тактику Труханова по задобренню частини батьків дітей обіцянками.

Також хочу нагадати, що учора віце-мер А. Котляр та начальник ГУНП Д. Головін публічно запевняли людей, що мер обов'язково з'явиться в ОДА на 14:00, чого не відбулось. Натомість, він вирішив зіграти з суспільством у гру "я ні в чому не винен, а активісти — негідники", заявивши, що ті, хто виступають проти цього лисого чуда самоуправління — проплачені і дуже погані люди. Це вчергове показує ставлення влади до людей, до жителів міста: зверхнє, цинічне, з брудними звинуваченнями і із застосуванням проти громадян сили від муніципальних тітушок та поліції.

На зборах під ОДА сьогодні будо вирішено, що необхідно всім максимально йти під мерію 20 вересня, у середу на 9:30. Там має відбутись сесія міської ради, а саме вона є напряму відповідальною за трагедію. Саме там сидять люди, що давали дозвіл вводити об'єкт в експлуатацію і т. д. Зараз же ми бачимо, як суспільству кидають кістки, затримавши директора табору та жінку-художнього керівника, а не чиновників мерії, у котрої табір є на балансі.

Тому готуємось на середу. Беремо друзів та все, що допоможе у висловленні прямої демократії.

Джерело: