Лікування наркозалежності та нюанси навколо цього

Наркотична залежність-це стан, який неможливо предолеть самостійно, наскільки сильною не була б воля людини. З залежним пацієнтом працюють лікарі-наркологи і психіатри, які допомагають позбутися від згубної залежності на фізичному і психологічному рівні.

Клініка Medinfo пропонує послуги лікування наркозалежності на будь-якій стадії. До нас звертаються пацієнти та їхні родичі, так як клініка працює не тільки з залежними, а й членами їх сім'ї, адже це біда стосується всіх рідних і близьких хворого.

Особливості лікування наркозалежності

Лікування наркозалежностi включає кілька важливих етапів:

  1. Зняття абстинентного синдрому за допомогою інфузій і медикаментів.
  2. Робота з психотерапевтом: пошук глибинних причин, що призвели до залежності.
  3. Групова та індивідуальна робота з психотерапевтом і психологом, пошук мотивації і сенсу в житті.
  4. Ресоціалізація: повернення до колишнього життя, можливості отримання освіти, пошук роботи, житла, створення сім'ї.

Крім пацієнта, лікарі також працюють з членами його сім'ї, пояснюючи, як правильно поводитися з людиною, що одужує, щоб не потурати його згубної залежності і сприяти його якнайшвидшому поверненню до нормального, здорового життя. В цілому курс лікування і реабілітації займає від шести місяців до року, в залежності від тяжкості стану і стадії залежності.

Лікування проводиться в умовах стаціонару, коли пацієнт знаходиться далеко від оточуючих, що сприяли його залежності. З залежним працюють виключно фахівці, немає впливу родичів та інших людей з суб'єктивним поглядом на проблему.

Записатися на консультацію з наркологічної залежності

Записатися на первинний прийом до нарколога можна на сайті https://medinfo.dp.ua тут є форма зворотного зв'язку, де можна залишити свої контакти, а також коротко викласти суть проблеми і привід звернення до нарколога. Найближчим часом вам передзвонить менеджер, щоб узгодити дату і час прийому. Якщо пацієнт перебуває в стані гострої абстиненції і психозу, родичі можуть викликати бригаду з наркологічної клініки додому для надання першої допомоги і подальшої госпіталізації. Клініка гарантує ефективну професійну допомогу, конфіденційність і коректність по відношенню до пацієнта і його сім'ї. 

За матеріалами: https://medinfo.dp.ua