Мобільна паліативна допомога онкологічним пацієнтам

Мобільна паліативна допомога онкологічним пацієнтам - це комплексна програма, що пропонує медичну допомогу, емоційну підтримку та практичну допомогу онкологічним хворим у їхніх домівках.

Її мета - покращити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, полегшуючи симптоми захворювання та допомагаючи їм жити максимально повноцінним життям до кінця, детальніше https://www.palliumua.com

Що включає мобільна паліативна допомога?

  • Контроль симптомів: Мобільна команда може допомогти впоратися з поширеними симптомами раку, такими як біль, нудота, втома, задишка, проблеми зі сном та втрата апетиту. Вони можуть призначати ліки, рекомендувати методи самодопомоги та надавати підтримку у використанні медичних приладів.
  • Емоційна та психосоціальна підтримка: Мобільна команда може допомогти пацієнтам та їхнім сім'ям впоратися з емоційними та психосоціальними проблемами, пов'язаними з раком. Це може включати консультування, групову терапію, допомогу у вирішенні фінансових та юридичних питань, а також духовну підтримку.
  • Догляд за ранами: Мобільна команда може надати догляд за ранами, пов'язаними з раком, такими як хірургічні рани, пролежні та виразки. Це може включати перев'язки, очищення ран, знеболювання та навчання членів сім'ї догляду за ранами вдома.
  • Допомога з повсякденними завданнями: Мобільна команда може допомогти онкологічним хворим з повсякденними завданнями, такими як купання, одягання, приготування їжі, прибирання та покупки. Це може допомогти їм залишатися незалежними та жити вдома довше.
  • Консультування з питань хоспісу та догляду за кінцем життя: Мобільна команда може допомогти пацієнтам та їхнім сім'ям прийняти рішення про хоспіс та догляд за кінцем життя. Це може включати інформацію про доступні варіанти, допомогу у плануванні та координацію догляду.

Хто може отримати мобільну паліативну допомогу?

Мобільна паліативна допомога доступна онкологічним хворим на будь-якій стадії захворювання. Її можуть отримати як дорослі, так і діти. В Києві допоомга доступна базі ЦПМСД №2 Дарницького району https://www.palliumua.com

Як отримати мобільну паліативну допомогу?

Щоб отримати мобільну паліативну допомогу, вам слід поговорити зі своїм лікарем або онкологом. Вони можуть направити вас до програми мобільної паліативної допомоги у вашому районі. Ви також можете знайти інформацію про програми мобільної паліативної допомоги в Інтернеті, на веб-сайтах Міністерства охорони здоров'я України або Асоціації паліативної та хоспісної медицини України.

Переваги мобільної паліативної допомоги:

  • Покращення якості життя: Мобільна паліативна допомога може допомогти покращити якість життя онкологічних хворих, полегшуючи симптоми, надаючи емоційну підтримку та допомагаючи їм залишатися вдома.
  • Зниження потреби в госпіталізації: Мобільна паліативна допомога може допомогти зменшити потребу в госпіталізації та інших медичних послугах, що може заощадити гроші та покращити якість життя пацієнтів.
  • Підтримка сімей та опікунів: Мобільна паліативна команда може допомогти сім'ям та опікунам онкологічних хворих впоратися з емоційними та практичними проблемами, пов'язаними з доглядом за близькою людиною.