Фітнес-клуби для себе та проти стресів

Фітнес – це не заняття у залі, а спосіб життя. Він поєднує режим дня, активні тренування та правильне харчування для досягнення та підтримки гарного рівня фізичної форми: зниження ваги, покращення силових показників.

Фітнес-підготовка може бути різною: від розтяжок та статичних вправ до активних силових тренувань. Сучасний фітнес клуб у Києві пропонує високоінтенсивні класи боксу, тае-бо, боротьби та рукопашного бою. Все це дозволять завдати нищівного удару по поганому настрою, стресу та зайвій вазі. Займаючись у залі з професіоналами, ви дуже швидко приїдете у форму.

"Ударимо" по стресах

Змішані єдиноборства дуже швидко набирають популярності, крокуючи планетою, завойовують держави та континенти, знаходячи на них своїх уболівальників та фанатів. Ще кілька років тому абревіатура «ММА» була відома не надто широкому колу людей, переважно зайнятих у цих видах спорту.

Нині ж ситуація змінилася — рідко зустрінеш людину, яка б не знала про Федора Ємельяненка, Олександра Шлеменка, Андрія Корешкова, Олександра Сарнавського, Сергія Харитонова та інших видатних спортсменів.

Фітнес клуб “Grand Prix” дозволяє проводити спаринги спільно з тренером або іншими членами у добре обладнаному залі.

Бокс – інше напрямок фітнес-клубу. Про цей контактний вид спорту написано тут https://ua.grand-prix.ua/classes/fight-club. Єдиноборство, в якому спортсмени завдають ударів один одному кулаками, знімає стрес. Але не варто переживати, спаринги проходять у спеціальних рукавичках, тому травм вдасться уникнути. Тренер або сам бере участь у бою або контролює бій, що триває до 12 раундів.

Спортивний фітнес клуб “Grand Prix” запрошує всіх бажаючих на групові та індивідуальні тренування з тайського боксу, боксу, айкідо та рукопашного бою.