Гель Benzac AC Бензак (Базирон)  від прищів та зморшок - чудовий та швидкий ефект

Гель Benzac AC Бензак (Базирон) від прищів та зморшок я купила за рекомендацією косметолога. Так як маю комбіновану шкіру (жирна Т-зона і іноді суха на щоках), запалення, погіршення відбулося через неправильно підібрані і не підходящі мені засоби (тональні, умивалки, пудра), що викликало алергію і призвело до комедонів.

Проходили такі закриті прищики дуже довго і не виходили назовні. Потім залишалася купа постакне, цятки не проходили місяцями, нашаровувалися і все це загрожувало рубцями і вже якоюсь шкірною хворобою, і з цим потрібно було щось робити. Тож мої враженнями від використання гелю Benzac AC Бензак (Базирон) читайте нижче.

Характеристики

Сам гель від прищів та зморшок Benzac AC Бензак гель (Базирон) країна виробник – Індія, у тубі 30 грам, цілком звичайна упаковка для подібних аптечних засобів, видавлюється скільки потрібно. Гель білого кольору та середньої консистенції, легкий запах. Швидко висихає. Не викликає звикання.

Застосування

Гель необхідно акуратно наносити тонким шаром на попередньо очищену та висушену шкіру, на якій є вугри. Його наносять один раз або двічі на добу м'якими круговими рухами, втираючи в шкіру. Гель по текстурі нагадує легкий зволожуючий крем. Розподіляється легко, швидко вбирається. Змивати гель згодом можна будь-яким засобом, який ви зазвичай використовуєте. Особливих відчуттів після нанесення нема, не було й відчуття пересушування шкіри. Іноді траплялося, що залишала на ніч і нічого страшного не відбувалося. Після нанесення гель непомітний, тому спокійно можна виходити надвір, але краще уникати сонця.

Особливі нюанси

  • Під час застосування гелю від прищів та зморшок Benzac AC Бензак (Базирон) не потрібно використовувати засоби, що сушать. Жодних спиртових настоянок, які сушать шкіру обличчя.
  • Гель потрібно використовувати якомога акуратніше. Якщо потрапило на слизову оболонку носа, в рот чи очі, то краще змити великою кількістю тепленької водички.
  • Попередньо зробити тест гелю, не мазатися ним одразу у великих кількостях.

Результат

Десь через тиждень помітила, що висипів поменшало і шкіра стала більш рівною і здоровою на вигляд. Ще я помітила, що у зоні між брів, де частенько з'являлися чорні крапки, вони зникли. Гель Benzac AC Бензак (Базирон) пригнічує вироблення шкірного себуму. І якщо я наносила його тонким шаром на найжирнішу мою Т-зону, то годин 6-8 моє обличчя не блищало. Це, напевно, єдиний засіб, який так надовго матує шкіру. Користуватися пудрами я перестала.

Після двох місяців постійного використання результатом дуже задоволена. Висипань майже немає, а якщо і з'являється прищик, то він дуже поверхневий і за добу проходить. Шкіра гладкіша і немає почервоніння, жирний блиск не помітний, пори звузилися!