Львівські дерматологи до ваших послуг

Лікар-дерматолог є вузьким фахівцем, в компетенцію якого входить діагностика і лікування захворювань шкірних покривів. До дерматолога необхідно звертатися при виявленні будь-яких симптомів, пов'язаних зі зміною структури шкірних покривів, появи пігментних плям і інших патологічних змін.

Дерматологія безпосередньо пов'язана з косметологією, так як лікар цієї спеціальності допомагає виправити різні дефекти шкіри, пов'язані з гормональними або віковими змінами. Якщо ви шукаєте дерматолога у Львові, звертайтеся в нашу клініку, і наші фахівці обов'язково вам допоможуть.

Особливості роботи лікаря-дерматолога

Лікар-дерматолог необхідно всім категоріям пацієнтів: чоловікам і жінкам, дорослим і підліткам, молодим і літнім людям. У кожному віці можуть бути свої проблеми, пов'язані зі шкірою. Особливо вразливими в гормональному плані є Підлітки, а також вагітні жінки і ті, хто недавно народив дитину. У такий період шкіра зазнає значних змін, може з'явитися акне і вугрі, що вимагає чищення і відновлення рельєфу шкіри.

До дерматолога необхідно звертатися в наступних випадках:

  • наявність акне або постакне на обличчі;
  • наявність вікових пігментних плям;
  • мімічні або вікові зморшки на обличчі і в зоні декольте;
  • кола під очима, викликані нестачею сну та іншими соматичними проблемами;

Косметологія у Львові пропонує величезний вибір технологій для вирішення проблем: лазер, ультразвук, вплив електричних хвиль, омолоджуючі сироватки, пілінг шкіри. Ще однією популярною послугою є дерматоскопія у Львові. Ця процедура являє собою дослідження родимок за допомогою спеціального приладу - дерматоскопа, який дозволяє розглянути всі родимки на тілі, вивчити, є вони доброякісними або злоякісними.

Записатися на прийом до дерматолога

Щоб записатися на прийом до дерматолога, потрібно зайти на сайт, вибрати цікавить фахівця і час для консультації. Як тільки ви визначитеся з часом, менеджер передзвонить вам, щоб уточнити ваші плани і підтвердити запис до лiкаря. Ми гарантуємо високу якість консультації та надання медичної допомоги, всі процедури підбираються індивідуально, в залежності від особливостей шкіри і загального здоров'я пацієнта.

Також нагадаємо, що лікар-дерматолог є вузьким фахівцем, в компетенцію якого входить діагностика і лікування захворювань шкірних покривів. До дерматолога необхідно звертатися при виявленні будь-яких симптомів, пов'язаних зі зміною структури шкірних покривів, появи пігментних плям і інших патологічних змін.