Інсулін через зручний агрегатор пошуку ліків

Інсулін являє собою гормон, що виробляється підшлунковою залозою з метою виведення глюкози з крові. Якщо пацієнт страждає на цукровий діабет першого типу, його підшлункова залоза не виробляє достатню кількість цього гормону, і доводиться вдатися до введення гормону ззовні для стабілізації організму.

Надійшовши ззовні інсулін функціонує так само, як і власний гормон, завдяки якому клітини ефективно поглинають глюкозу і знижують її концентрацію в крові, захищаючи організм від ускладнень.

Види інсуліну

Інсулін за способом отримання може бути отриманий з підшлункової залози, а також може бути синтезований за допомогою генної інженерії. За тривалістю дії розрізняють препарати:

  • короткий;
  • ультракороткий;
  • комбінованого;
  • середньої тривалості;
  • тривалий;
  • пролонгованої дії;

Найчастіше препарати інсуліну застосовують в трьох різних режимах:

  1. Двічі на день для препаратів короткої або проміжної дії, що вводяться до їжі, стабілізують рівень глюкози крові протягом усього дня.
  2. Тричі на день для інсуліну короткої та проміжної дії перед ранковим прийомом їжі, короткої дії передвечірнім прийомом їжі та проміжної дії перед відходом до сну.
  3. Кілька разів на день для інсуліну короткої дії перед кожним прийомом їжі, проміжного або тривалої дії перед відходом до сну.

Інсулін вводять під шкіру або в м'яз. Бажано робити такий укол в плече, так як саме звідти інсулін швидше всмоктується в кров. Якщо пацієнт знаходиться в коматозному стані, йому вводять препарат внутрішньовенно. Важливо заздалегідь закуповувати інсулін, щоб уникнути ситуацій гіпоглікемічної коми і вчасно приймати препарат. Режим введення препарату є в інструкції до ліків, яка поставляється разом з препаратом. Ефект від введення інсуліну настає вже через хвилину, поліпшується стан пацієнта і оптимізується рівень глюкози в крові

Замовити інсулін з доставкою додому

Ви можете замовити інсулін з доставкою додому по всій Україні. Якщо буде потрібна допомога з підбором препарату, ви можете звернутися за консультацією, замовивши зворотний дзвінок на сайті. Наш співробітник з медичною освітою допоможе вам з підбором препарату. Ціна вказана в описі до кожної позиції і залежить від тривалості дії інсуліну.