Джеми і варення з магазинів. Чи варто купувати?

Щодня ми харчуємось і намагаємось зробити своє харчування різноманітним. Добавляємо в нього спеції, соуси, використовуємо нові продукти, делікатеси. Тобто, ми намагаємось поєднати корисне з приємним, щоби харчування від механічного процесу було більше схожим на ритуал, який приносить задоволення для очей та гарний настрій. Що ще можна зробити, щоби продукти харчування були корисними для вас?

Самий простий спосіб — харчуватися здоровою їжею

Сюди відносяться різного роду продукти, які не використовувіють хімічні домішки чи покращувачі під час свого створення, консервації чи переробки. Буває таке? Звичайно буває! Якщо ви достатньо вивчили це питання. В наш час інтернету та відкритих систем пошуку, ви можете перевірити це твердження за лічені секунди. Ось дивіться, пропонує магазин джем з ягід чи фруктів. Ви дивитесь на склад, який пишеться на етикетці. Якщо там багато різної хімії чи хімічних назв, то це вам не підходить. Все просто. Якщо там мінімум всього, то або ви знайшли хорошого виробника, або там написано не все. Буває як перший варіант, так і другий варіант.

В першому варіанті, як в магазині Карпати Насолоджуйся, в складі абрикосового джему тільки абрикоси свіжі і цукор. Нічого зайвого. Думаєте, що так джем довго не буде зберігатися? Помилка. Бо це наші мами та бабусі готували джеми з вареннями, без додавання хімії і всі вони стояли на балконах і у сховищах цілий рік, іноді два, і нічого з ними не було. Якщо ви не знали, то цукор сам по собі відмінний консервант. Але в наш час тотальної пропаганди та реклами хімії здається, що вже нічого не буває простим і природнім. Так що просто згадайте власний досвід з дитинства.

Що варто знати про джеми перед їх покупкою?

Перше, вони корисніші за варення. Чому саме так? Джеми виготовляються лише зі свіжих та стиглих фруктів і ягід. Це треба тому, щоби в них збереглися пектини (спеціальні ферменти). З їх допомогою джем набуває свого густого желейного стану. Варення вариться з будь-чого, на відміну від джема. Тобто, ви можете зварити варення і з плодів, які впали з дерева, які пролежали на землі, чи передавилися під вагою в кузові автомобіля. Варенню це нічим не заважає, а ось джема вже не вийде.

Останньою особливістю стане простий процесс приготування. Тобто, вариться джем набагато швидше, ніж варення. Рахуйте при цьому ви отримуєте економію часу. Це важливо як для виробника, так і для покупця. Ви купуєте здорові стиглі фрукти, ягоди, які були швидко зварені і законсервовані в банки.