Для чого потрiбен Еторококсiб

Пацієнти, які страждають болями в спині і суглобах, намагаються підбирати відповідні лікарські препарати, які усувають больовий синдром і прибирають запалення. З цим завданням відмінно справляється препарат еторикоксиб. Це таблетки плівковій упаковці, який необхідно приймати курсом для купірування болю і зняття запалення.

Характеристики препарату Еторикоксиб

Багато хто цікавиться, для чого потрібен Еторикоксиб. Ці ліки допомагають позбутися від болю і пом'якшити перебіг хронічних недуг. Цей препарат призначають пацієнтам з наступними діагнозами:

  • остеоартрит;
  • анкілозуючий спондиліт;
  • хронічні болі в суглобах;
  • артрит;
  • подагра;

Його призначають лікарі-терапевти, невропатологи і травматологи для пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату. Препарат благотворно впливає на периферичну нервову систему, скорочуючи хронічні і гострі болі в суглобах, а також полегшуючи відновлення після операцій. Діючою речовиною лікарського засобу є еторикоксиб.

У медицині було доведено, що одна таблетка еторикоксибу надає знеболюючий ефект значно швидше, ніж плацебо і нестероїдні протизапальні препарати. Завдяки невисокій селективної активності препарат щадяще впливає на шлунково-кишковий тракт. Пацієнти відзначають, що даний препарат більш ефективний, ніж Диклофенак та інші знеболюючі препарати, так як починає діяти швидше, і ефект триває довше.

Що стосується побічних ефектів, після прийому препарату можна відзначити на шкірі легку висип, а також викликати генералізовану еритему. В цілому препарат ефективно впливає на організм, усуває біль і дозволяє впоратися з хронічними захворюваннями, полегшити стан пацієнта і якість його життя. Інструкція до препарату сожержіт детальну інформацію про те, як приймати таблетки і відстежувати свій стан.

Де можна придбати Еторикоксиб

Еторикоксиб можна придбати в будь-якій інтернет-аптеці. У комплекті з препаратом йде сертифікат якості, а також інструкція із застосування.. Препарат відпускається без рецепта лікаря. Якщо у вас залишаться питання про те, як правильно приймати еторикоксиб, ви можете звернутися за допомогою до консультанта аптеки, замовивши зворотний дзвінок.