Допомога політиків Европи у вирішенні проблем гендерної рівності та інших актуальних питань

Активно небайдужа молодь з міста Рівне мала змогу обговорювати важливі питання, в том числі і про роль освіти в житті людини. Для цього форум демократії кожного року збирає хлопців та дівчат віком від 16 до 30 років.

Проблема гендерної рівності сьогодні актуальна для кожного українця. Такому питанню все більше приділяють уваги в освіті. Свою допомогу готові надати політики Европи, які постійно організовують в Стразбурзі Світовий форум демократії. Цього року на нього потрапили школярі з Рівного, які зуміли стати переможцями в номінації «Місцеве самоврядування – це ми!». Дітям вдалося відвідати цікаві місця Страсбурга і поспілкуватись на актуальні для них теми.

Для 2000 учасників з 65 країн світу були організовані зустрічі з відомими політиками і громадськими діячами країн Європи. Серед них: Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, голова Ліги захисту прав жінок "Гармонія рівних" Олександра Голуб, постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Завдяки такому проекту активно небайдужа молодь з міста Рівне мала змогу обговорювати важливі питання, в том числі і про роль освіти в житті людини. Для цього форум демократії rivne-future.com.ua кожного року збирає хлопців та дівчат віком від 16 до 30 років. Кандидатів відбирають з 50 країн Європейської Культурної Конвенції. Однією з умов є володіння англійською мовою і наявність демократичних ініціатив. Витрати на візу та проживання за рахунок організаторів.