Перезаснування України. Нова українська республіка. Причини банкрутства України

Вчора Пйотр Кульпа в етері телеканалу виклав фундаментальні причини банкрутства теперішньої української держави (на відео - після 15 хв 00 сек https://youtu. be/NzjUzuMlcz4). Його слова є настільки важливими, що ми записали їх і переклали тут українською:

Ви можете взяти божевільну [державну] систему, залучити до неї найталановитіших, найвидатніших чесних професіональних людей, але результат їхньої праці ви помножите на нуль.

Водночас, ви можете взяти недалеких, тупих, злодійкуватих людей, і залучити їх до правильної системи, де є хороший контроль, і тоді ви не будете за них перейматися, вони будуть цінними працівниками.

Тут питання не в людях. Вірити в те, що замість Івана прийде Степан і все зміниться — це божевілля, адже це сама система не змінюється. Мафіозна, корупційна система, яка [зараз] є єдино можливою, щоби керувати Україною.

Бо в Україні немає легальних (законних) інструментів координації [і контролю] виконавчої влади.

Задумайтеся: Україна — це єдина країна на Землі, яка не має легального (законного) координатора. Йдеться про те, що легальні повноваження президента України стосуються виключно зовнішньої політики й оборони. Все решта, чим займається президент, є НЕЛЕГАЛЬНИМ, це є захопленням влади.

Прем'єр-міністр України взагалі не має координаційних повноважень.

Він, як координатор, може відкривати, закривати засідання і підписувати протокол. В Україні він не є, на відміну від інших країн, начальником міністрів, який може звільнити будь-якого міністра протягом одного дня.

Бо кожен міністр призначається і звільнюється Верховною Радою так само, як і сам прем’єр-міністр. Коротше кажучи, в Україні стільки ж прем’єр-міністрів, скільки й міністрів.

Ніхто нікому не підпорядковується напряму. Дивіться: заступник міністра не підпорядковується самому міністрові, бо його призначає Кабмін. Так само Кабміном призначаються керівники [державних] аґенцій, інспекцій, і їхні заступники.

Отже Україна — це країна, де є 264 посади, які призначаються колективним чином, і які ніхто нікому не підпорядковуються. Насправді це «республіка посад». Це країна, в якій навіть в умовах війни, єдиним правом, яке захищено, є право людини … на посаду.

Ця система є абсолютно неефективною і вона гарантує смерть будь-якої організації (держави).

Якщо ви собі уявите фірму, в якій працюють 10,000 осіб, і в ній є спостережна рада з 15 осіб; і ця спостережна рада призначає шефа (директора) фірми, і вона призначає 4 його заступників, і вона ж призначає 23 керівників департаментів (відділів), і ще їхніх 69 заступників; то ця фірма стовідсотково буде БАНКРУТОМ.

Бо будь які пʼятеро керівників департаментів матимуть більше політичного впливу у спостережній раді ніж директор фірми. Він ніколи не вибудує легальної вертикалі влади. Він керуватиме мафіозними методами. Це те, що відбувається в Україні. Щоби все це змінити, треба вийти з конституційного болота другої української республіки.

Треба створити конституанту, завданням якої буде підготувати й написати новий текст конституції; показати її українцям, показати її усьому світові — як виглядатиме устрій України як демократичної країни після завершення війни.

Бо ця війна стовідсотково буде програною, якщо Україна повернеться до того стану, в якому вона була до повномасштабного вторгнення. Бо головний ресурс Путіна в Україні — це некерованість країни.

Цю систему було створено Кучмою і Медведчуком.

Те, що Медведчук є майже національним героєм в Росії…, і чому Путін доклав стільки зусиль, щоби його звільнили, пояснюється тим, що саме Медведчук підготував конституційну угоду 10. 12. 2004, внаслідок якої Україна втратила легальну керованість.

Українській державності відрізали голову. Чому? Бо боялися, що прийде будь яка наступна влада і спитає Ахметова, Пінчука, Коломойського, Фірташа, тощо — хлопці, а ДЕ ГРОШІ ? Бо 65% української економіки було приватизовано… За всю історію приватизації в бюджет України надійшло $10 мільярдів, з яких лише від Лакшмі Мітала надійшло $5 мільярдів за «Криворіжсталь». Але ж «Криворіжсталь» — це лише 1,5% економіки України …
Задумайтеся, це значить, що приватизація України відбулася за ціною 0,5% від собівартості її активів. Це було просто неймовірне пограбування.

І щоби запобігти таким питанням до Ахметова, Пінчука, тощо, Кучма підтримав Медведчука, який працював агентом Москви (нині в цьому немає жодних сумнівів).

Без зміни всього цього Україна зникне. Як та фірма, про яку ми говорили. Вона банкрут. З такою системою управління Україна теж є банкрутом.
Не може країна існувати з такою системою. Продажні українські еліти брехали людям про «найкращу конституцію на Землі» та розповідали казки про президентсько-парламентську чи парламентсько-президентську країну — ніби то мало якесь значення… Це не має значення.

Бо якщо в машині (системі) немає легального керма, а є лише нелегальне кермо, тоді коли ми знищуємо нелегальне кермо (керівництво) — наприклад починаємо боротися проти корупції, проти маски-шоу, проти свавілля силовиків, проти системи “смотрящіх”, — тоді ми знищуємо єдиний механізм управління системою.

Сьогодні ті інструменти, якими управляють з Офісу [Президента України] — це саме той мафіозний механізм. Але це єдиний механізм, який є.

І не можна його руйнувати, бо не буде жодного іншого механізму управління [Україною], бо немає жодних легальних [законних] інструментів.

Наприклад якщо в Польщі чи Британії міністр не подобається премʼєр-міністрові, то той пише листа президентові чи королю, і наступного дня того міністра звільняють. В Україні немає такої можливості. Немає таких інструментів.

Наприклад, якщо ми в Польщі розпочнемо боротьбу проти корупції, проти цього нелегального механізму впливу на [державну] систему, і знищимо корупцію, то надалі ми зможемо управляти Польщею з допомогою легального [законного] керма.

А що в Україні немає легального керма, то якщо ми знищимо нелегальне кермо [систему управління], то Україна розвалиться…