Генпрокурор Рябошапка – 100% свій прокурор президента В. О. Зеленського

Чому у Зеленського (або ще точніше у Коломойського) звільнили генпрокурора Рябошапку? Відповідь криється у його призначенні на посаду генереального прокурора України – посадити п'ятого президента України Порошенка П.О. Чому пан Рябошапка погодився на таку посаду, чи, може, його лобіювали західні друзі України – я не знаю. Проте, Рябошапка – не дурень і розумів для чого його туди пхають і погодився.

Тепер ми маємо певну кризу в силових відомствах, коїх аж шість, і ніхто не хоче без доказів чинити бєзпрєдєл. Пані Венедиктова (в.о. голови ДБР) надає такі липові докази, що з ними іти до суду не наважується ніхто.

Президенти приходять і уходять, а докази безчинств залишаються. Сидіти за ґратами після Зеленського пан Руслан точно не хоче (і правильно робить!). Якщо доказів проти Петра Порошенка нема, то і судити його нема за що. Майже рік нічого не можуть знайти, але показати результат (тобто виставу з посадкою Порошенка) лохторату Зеленського треба.

Бо лохи не можуть спати, поки не побачать за ґратами Порошенка

Цитата: "Це – політизація роботи. Нікому не потрібна така прокуратура. Нічого вирішити в цій прокуратурі вони не можуть. Вони бачать, що нічого не можуть вирішити в НАБУ. І коли є така конструкція, коли НАБУ працює разом з Офісом прокурора і це може дати неприємні наслідки для деяких олігархів і їхніх підручних, то це у них викликає занепокоєння. Ще є хороший прогрес у справі "Приватбанку", "Укрнафти" і всі ці речі змушують деяких людей рухатися швидше і цинічніше", – сказав Рябошапка. Джерело: https://censor.net.ua/ua/v3179401

Так, вони (тобто зелена влада) нічого не можуть вирішити-порєшать і тому просто міняють Руслана Рябошапку на керованого ручного ген.прокурора, який погодиться із сфабрикованими "дєламі" проти Петра Порошенка та так званих убивць журналіста Павла Шеремета і т.д.

Таку владу нам наобирали 73% виборців – рєшал по бєспрєдєлу.