Promotion Welcome 100 RU [https://welcome100.npbpromoru.nl/]

Знайшов на сайті Фокуса новину про те, що Україна закупить у Китаї 20 тис. тон гречки. Ніби-то ціна не неї складатиме для українців 10-11 грн за кг. Див.джерело. Тільки Анатолій Розгон не сказав, що це вже друга хвиля нестачі гречки. Перша була під час жнив у серпні-вересні 2010 року, коли трейдери чи виробники (біс їх розбере) не могли скласти собі ціну щоб не прогадати.

Врешті вирішили з України вивезти майже всю гречку до братньої Росії. Продавали все, що нагадувало гречку до Москви, а наші виробники-фасувальники не могли навіть одну фуру замовити для себе. Таке відбувалось, наприклад, в Сквирському зерновому комбінаті під Києвом та Білому Колодязі під Харковом.

Отже, політика така: влітку 2010-го Україна купувала гречку в Росії, тому що не вистачало запасів з 2009-го року. Після жнив 2010-го року Україна все одно продавала новий врожай до Росії незважаючи на нестачу гречки трійку місяців тому.

Продали майже все. Настала зима і свої запаси закінчились. Далі Україна купує гречку у Китаї щоб перебіткатись до літа, а потім знову купуватимо гречку (влітку 2011) у Росії, якщо Росія не з'їсть усю нашу гречку. Врешті посередники при владі заробили мільярди, а ми з вами смокчемо лапу.

От так піклуються про нас регіонали, бодай їм до завтра не дожити.

По информации Минагропрода, себестоимость гречихи в этом году составляет 1747 грн/тонна против 1505 грн/тонна в 2009 году.

Директор департамента также сообщил, что Аграрный фонд закупит по форвардным контрактам 20-25 тыс. тонн гречки для создания стабилизационного фонда с целью предотвращения ценовых колебаний и поддержки выращивания гречихи в этом году. По словам Розгона, Минагропрод ожидает расширения посевов гречихи в 2011 году с прошлогодних 200 тыс. га до 300 тыс. га.

Вчера сообщалось, что в Украине стало невозможно купить гречку – даже по беспрецедентно высокой цене в 23 грн./кг. Продажи гречневой крупы в Украине приостановлены. Как сообщили представители ряда крупных производителей гречневой крупы, в настоящее время они не реализуют продукцию. По их словам, основной причиной возникновения подобной ситуации являются меры, применяющиеся государственными органами для «стабилизации ценовой ситуации на рынке».