Все нові і нові випробування насилає на нас влада донецьких бандюків. Ведеться війна влади проти усіх: против громадян, проти підприємств, проти підприємців. Помста за Майдан 2004-го? Чи як? Розчищається шлях для "наближених" та нищаться інші. Все прибирають крупні корпорації Ахмєтова, Фірташа. Людям не залишається нічого. Страна рабов, страна господ, як говорится.

План простий, послідовний та нахабний: знищити освіту ПОТІМ виховати тупих та безініціативних і слухняних громадян ПОТІМ мати з цього безкоштовну робочу силу та слуг для себе і своїх дітей. Це дуже приблизно, але суть я відобразив. Ніхто не зацікавлений у високому рівні освіти. Головне для Партії Регіонів зараз понизити зарплати та виплати і награбати побільше у власні кишені.

Мало хто хоче, щоб Україна не була "Страной рабов, страной господ".

Це все, нажаль, стало нормою протягом 2010-го року. Якщо попередня влада за п'ять років не змогла зробити краще і (у найгіршому випадку) не ставила такої мети бо не знала як це робиться, але хоча б не ставила за мету зробити людям гірше. Сучасна ж влада навмисно робить усе, аби зробити людям гірше за будь-яку ціну. Іноді складається враження, що для придумування технологій погіршення нашого життя наймаються найдорожчі на Землі ізувєри.

Податковий кодекс вже забалакали. За останній рік Україна перетворилась на поліцейську державу. Більше десятка випадків знущань та переслідувань журналістів, істориків, громадян. Ніхто не судив тих донецьких бандюків, які у 2007-му році нищили бруківку на Майдані, проте у грудні 2010-го року за цю бруківку посадили за ґрати активістів від опозиції. Так, про всяк випадок. Знайшли до чого придертись.

Чиновник на офіційному прийомі грає Мурку. Мабудь на замовлення пана президента?

И в шоу Табачника прокурор, как всегда, не ударил в грязь сапогом. Трудно передать то отвращение, с которым Кузьмин пытался корябать тремя пальцами злополучную «Лунную сонату», – но как только он взялся за «Мурку», лицо его явственно просияло, даже щетина разгладилась, а зал, наполненный соратниками и единомышленниками, взорвался от аплодисментов. Все же не зря программа носила не допускающее двойных трактовок название «Украину имеют таланты». Организаторы и участники шоу, безусловно, прекрасно представляли себе реакцию, которое оно вызовет у людей, как и сам Ренат Кузьмин теоретически понимал, как выглядит прокурор, вдохновенно играющий главную бандитскую песню страны, и это обстоятельство, вне всякого сомнения, доставило особое извращенное удовольствие всей гоп-стоп-компании. Ну что ж, обещал ведь Виктор Ющенко в 2004 году, что в случае победы Януковича на выборах «вся страна будет ходить строем и петь «Мурку», – ну, вот и пошли соответствующие «акцепты» "Обком".

Заместитель генпрокурора на празднике Табачника играл " Мурку "

Для реалізації планів щодо поліпшення життя людей потрібна сміливість та розрахунок, а партія регіонів не має ні сміливості, ні розрахунків, а лише хамство та нахабство. Самі можете здогадатись що можна зробити за допомогою хамства та Мурки.