Департамент соціальної політики планує закупити канцтоварів на 70 тисяч

Департамент соціальної політики Луцької міської ради витратить більше 60 тисяч гривень на канцелярію та папір для друку, ще 10 тисяч – на калькулятори. Інформацію про це оприлюднили на сайті системи публічних закупівель Prozorro, – пише Волинь24.  Із 30 серпня по 5 вересня департамент соцполітики через систему електронних закупівель Prozorro оголосив про придбання низки товарів. Зокрема планують придбати 269 упаковок паперу для друку за 17,463 тисячі гривень, майже 50 тисяч комплектів формулярів, паперових конвертів, недатованих планінгів, папок-реєстраторів за 18,242 тисячі гривень, папки реєстратори "Стікер" на 5 тисяч, 35 калькуляторів CITIZEN SDC-888 за 10 тисяч гривень.

Окрім цього, 26,8 тисячі гривень чиновники хочуть витратити на 9,7 тисячі наборів поштових марок і маркованих конвертів та 12,4 тисячі – на три лазерні принтери. Заступник директора департаменту соцполітики Луцької міської ради Інна Романова пояснює, що такі обсяги закупівель пов'язані з великим об'ємом документації.

«Основні наші витрати – це папір, якого потрібно справді багато через велику кількість кореспонденції», – каже посадовиця. З її слів, калькулятори департаменту давно вийшли з ладу, а їх працівники використовують для визначення розміру допомог, субсидій та компенсацій.

«Тож потреба у придбанні нових калькуляторів велика», – підкреслює Інна Романова та запевняє, що придбаного вистачить на рік. Варто зазначити, що у департаменті соціальної політики Луцької міської ради наразі працює 119 людей.