Вийшла книга про кремлівський імперіалізм – Едві Пленель

У мерії міста Ліон відбулася презентація нової книги відомого французького політичного журналіста Едві Пленеля «Випробування і контр-випробування. Від Югославії до України». Докладніше про політичне дослідження Пленеля пише видання Insight News.

Представлення книги

Презентація журналістського есе відбулася під час публічної дискусії щодо війни Росії проти України. Зустріч організована громадською організацією Collectif 69 на підтримання боротьби українського народу проти агресивної війни РФ. На зустрічі було понад 100 запрошених політиків, журналістів.

Президент та засновник інтернет-видання Mediapart Едві Пленель рішуче засудив російський імперіалізм, який нині став загрозою світовому порядку. Книга «L'Epreuve et la Contre-epreuve. De la Yougoslavie a l'Ukraine» доступна на Amazon у паперовому та цифровому форматах.

Імперіалістична місія Росії

Як зазначає автор, Україні довелося зіткнутися з підступним вторгненням російських військ, що є імперіалістичною місією, яка стоїть на захисті консервативної ідеології – жахливого синтезу комуністичного сталінізму та великоросійського царизму. Це імперіалізм ядерної сили, поставлений на службу одному диктатору та її олігархічному клану, що перейшов від авторитаризму до диктатури, пише Пленель.

Миру у світі загрожує кремлівський імперіалізм

Через імперські амбіції Росії розпочалася не тільки війна в Україні. Войовничий диктатор розв’язав політичну інтервенцію в Сирії, прийшовши на допомогу кровавому режиму в арабському світі. Раніше тисячі людей постраждали у другій чеченській війні 1999 року. Крім свого населення, яке кремлівський правитель Путін відвертає від соціальних прагнень та демократичних принципів життя, він ставить на меті знищити право людей обирати свою долю, обирати свободу.

Світовим лідерам, політикам, дипломатам, історикам, журналістам ще належить досконально проаналізувати, чому стала можливим поява подібної жахливої примари на руїнах Радянського Союзу, яка у нинішній час захищає консервативну ідеологію перед демократичними ідеалами.

Чим відомий Едві Пленель 

Французький політичний журналіст Едві Пленель є співзасновником інтернет-видання Mediapart, журналісти якого займаються незалежними розслідуваннями, фактами політичної корупції. Інформаційний інтернет-ресурс створили у 2008 році французькі журналісти Франсуа Бонні, Жерар Депорте, Лоран Модюї та Едві Пленель.

Журналісти Mediapart відомі гучними розслідуваннями: лівійські валізи Ніколя Саркозі та фінансування диктатурою, національний фронт Марін Ле Пен, спадщина родини Беттенкур, мальтійські справи, інші політичні скандали.

Джерело: https://insightnews.media/book-on-moscow-imperialism-published-by-mediapart-president/