В Авіабудівному районі Казані побудують ТЦ більшої площі, ніж МЕГА

Сьогодні на зустрічі з городянам заступник голови адміністрації Ново-Савиновского і Авіабудівного району Тетяна Агафетова повідомила, що на перетині вулиць Миля і Виттера з'явиться торговий центр. Його площа буде більше, ніж у ТЦ "Мега". Сімейний торгово-розважальний центр "Авіатор" будуватиметься на приватні інвестиції.

Передбачається, що за площею він буде більше ТЦ "Мега", який є найбільшим в Казані. Нагадаємо, що загальний метраж "Мегі" дорівнює 120 квадратам.

Компанію-інвестора представник адміністрації не назвала, проте повідомила, що будівництво об'єкта істотно поліпшить інфраструктуру району.

Проект торгово-розважального комплексу в авіабудівному районі анонсували ще в 2016 році. Майданчиком під будівництво заявлялися колишні землі ВАТ «КМПО» по вул. Дементьєва. Компанія ТОВ «ТрейдСквер» планувала реконструювати заводські корпуси. Загальна площа ТЦ заявлялася в 42 з гаком тисячі квадратних метрів. Однак проведена прокуратурою перевірка виявила, що у фірми відсутній дозвіл на проведення робіт з реконструкції об'єкта капбудівництва. Інвестор намагався оскаржити рішення. Чим скінчилася тяжба, невідомо. Але роботи не починалися.

Нагадаємо, що що в Україні на березі Південного Бугу збудують новий великий торговий центр.