Симоненко хоче встановлювати газові лічильники безкоштовно

Фракція КПУ закликає колег-парламентаріїв підтримати ініціативу комуністів про безкоштовної установки газових лічильників для населення. Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко.

Як повідомляє прес-служба Компартії, Симоненко вважає такий крок одним з необхідних у питанні компенсації населенню витрат у зв'язку з підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів.

"Питання про перехід оплати за газ населенням виключно за лічильником піднімався нами неодноразово. Оскільки існуюча система не тільки несправедлива, але і створювала ґрунт для масштабних махінацій".

"Чинні норми споживання газу для населення явно завищені. Це призводило до того, що платити за газ за відсутності лічильника доводилося куди більше, ніж його реально споживалося. А з іншого боку, це призводило до того, що кожна окрема людина не мали можливості економити на споживанні газу і платежі за нього ", – відзначив він.

Симоненко також підкреслив, що справедливо було б, щоб ці газові лічильники встановлювалися за рахунок приватних газових компаній, а не за рахунок кризового бюджету.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Кабінет міністрів України запропонує парламенту забезпечити населення газовими лічильниками з 1 жовтня 2011 року.

Zaxid.net