Оксана Царевич відсторонена від обов'язків

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) України на засіданні в середу ухвалила рішення про відсторонення від посади суддю Печерського районного суду Києва Оксану Царевич.

"На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яке було розпочато 2 вересня і продовжено 9 вересня 2015 року, розглянуто питання про відсторонення судді Оксани Царевич від посади. Так, на підставі клопотання генерального прокурора України у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності відсторонена від посади строком на два місяці суддя Печерського районного суду міста Києва Оксана Царевич Ігорівна", – повідомляє юридичні послуги Львів Західна консалтингова група з посиланням на прес-службу ВККСУ.

У свою чергу, як інформує "5-й канал", під час розгляду справи Царевич, її адвокати намагалися затягнути час, запросивши на підготовку 10 діб, але ВККСУ дала їм лише 20 хвилин.

Як повідомлялося, 10 липня 2015 р. генпрокурор України Віктор Шокін направив до ВККСУ клопотання про відсторонення від посад суддів Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

О. Царевич входила в колегію суддів у першій справі екс-глави Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка. Крім того, О. Царевич була слідчим суддею у справі про вбивство екс-нардепа Євгена Щербаня, де було висунуто звинувачення колишньому прем'єр-міністру України, лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко.