Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Я разом з родиною з 2004-го року щороку відпочиваю у Миргороді. На щастя, я маю двокімнатну квартиру в центрі міста по вулиці Миколи Гоголя напроти курорту. Коли ми тільки починали, то було трохи важкувато: магазин далеко, супермаркетів не було, гарячу воду в Миргороді давали по годинах і тільки до п'ятого поверху ну і т.д.

Що можна сказати цікавого та корисного про місто-курорт Миргород?

Протягом років ситуація в Миргороді значно покращилась: відкрили супермаркет СІЛЬПО та ФУРШЕТ, гарячу воду подають цілодобово навіть до дев'ятого поверху. Місто постійно розвивається. Територія курортів влаштовується за кращими традиціями міста-курорта. В Миргороді є відкритий для відвідин санаторій ПІВДЕННИЙ (імені Гоголя). На території цього санаторія постійно відзначають весілля молодята. Цього року я протягом години був свідком п'яти шлюбних пар, відзначавших своє свято!

З Києва у Миргород ходить декілька потягів і дістатись до станції Миргорода можна протягом 2-3,5 годин в залежності від вартості квитка. Ціни на кімнати коливаються десь біля 100 грн. на добу в залежності від сезону та близькості до центра.

Поруч непоганий базар, автостанція, склади "Нової Пошти" та "Інтайм". Буквально всі можливості для відпочинку в Миргороді є. Нажаль, українська влада досі не надала Миргороду статус міста-курорта. Дивно, але влада не бажає допомагати місту у розбудові. Звичайно, навіщо витрачати гроші та спонсорувати місто-курорт, коли можна тягнути з нього!

Екскурсії по Миргороду та за містом

На території курорта "Миргород", що в центрі міста, розташовані розкладки з пропозиціями щодо екскурсій. Мені свого часу довелось відвідати Сорочинський ярмарок (2004-й рік) в той день, коли на ярмарок приїхав наш чинний "гарант" (В.Ф. Янукович) тоді ще кандидат у президенти. Звичайно, що нікого не випускали, поки воно не припинить гуляти. Тільки потім нам дозволили вільно пересуватись. Усе як завжди… Після цього я не відвідував Сорочинський ярмарок.

Також я був в містах Гоголя, в Полтаві відвідав місце Полтавської битви і т.д. Особливо мені сподобалась Опішня – селище неподалік Миргорода, яке в 20-му столітті було одним з відомих у Світі центрів гончарства!!!

Отже, всього не розказати. Краще самі відвідайте Миргород, а я вам можу допомогти інформацією.

Дякую за увагу.