Фотозони на свято - зробіть приємне собі і Вашим гостям

Ювілей-це завжди знаменна подія, яку хочеться відзначити якщо не з розмахом, то так, щоб запам'яталося надовго. Фотографування на пам'ять є однією зі складових свята. А для того, щоб знімки не виглядали нудними і одноманітними, треба підготувати спеціальні фотозони на день народження https://fotodecor.com.ua/uk/fotozona/birthday/, де люди змогли б розслабитися і пофотографуватися.

Правила оформлення фотозони

Дотримуючись нижче наведених правил, ви зможете правильно організувати фотозону на ювілей як чоловікові, так і жінці:

  • Розміщення банера треба планувати таким чином, щоб не заважало проходу гостей. Тобто бажано встановити фотозону десь неподалік. Обов'язково попередьте гостей про її наявність
  • Якщо захід проводиться на вулиці, то переконайтеся, що конструкція стійка і не впаде при пориві вітру. А також весь декор повинен бути добре закріплений
  • Не потрібно занадто багато декорацій і реквізиту. Якщо це ювілей молодої дівчини або хлопця, тоді на розсуд іменинника і за кількістю гостей. А якщо святкується 45, 50, 55, 60-річчя, то скромність і гармонійність вітається.

Матеріали для оформлення

Для того, фотозона була красиво оформлена, можна використовувати наступні матеріали:

  1. Повітряні кульки. Це невід'ємний атрибут будь-якого свята, тому їх можна застосовувати в будь-якій кількості, головне, слідувати обраному стилю. За допомогою куль створюються цілі фігури, великі квіти і арки, під якими весело фотографуватися.
  2. Гірлянда. Як гірлянд використовується дощик, фігурки, вирізані з кольорового паперу, а також живі квіти. Для того, щоб квіти протрималися довгий час без води, купувати їх треба в спеціалізованих магазинах, де їх кінчики обробляють складом, що дозволяє зберегти вологу. Ще одним варіантом є використання новорічної гірлянди з вогниками. Її акуратно підвішують на арці за тюлевою основою і спадаючі вогники на кардах виглядають розмито і цікаво.
  3. Кольоровий Папір. Це просто універсальний матеріал для створення прикрас. З неї можна вирізати які завгодно деталі: бантики, метелики, Геометричні фігури та інше. Потім вирізані елементи нанизуються на нитку і розвішуються як гірлянди або підвішуються як дощик до арки.
  4. Стрічки і тканини. Красиві стенди виходять саме з використанням різних летять і струмуючих тканин, за допомогою яких можна створити ефект драпірування.

Фотозона є одним з успішних способів залучення потенційного глядача до майбутньої святкової події. Для того, щоб фотозона була дієвою, самоцінною і працювала на художню ідею, необхідно, щоб людина, яка побачила штучно створений простір, проявив бажання увійти в нього.

Для цього режисер, професійний дизайнер або інша особа, що відповідає за реалізацію фотозони, повинні розуміти і зумовлювати реакцію потенційного глядача на фотозону. Це дозволить оцінювати його стан під час фотографування, маніпулювати його думками, почуттями і задавати потрібний настрій.