Туристичне життя в Бердянську

Туристичне життя в Бердянську розквітає влітку і не засинає навіть взимку. Це містечко визнане однією з головних оздоровниць на берегах Азовського моря. Бердянські береги та курорти мають гарні пляжі, покриті дрібним пісочком, маэ  слабкосолене, неглибоке і тепле море.

Пам'ятки Бердянська

Крім цього, Бердянськ славиться своєю мінеральною водою і лікувальними грязями. Вода з місцевих мінеральних джерел містить більше сотні хімічних елементів, необхідних і корисних для організму. Сульфідно-мулові грязі, які надають сприятливий вплив на шкіру і різні системи організму, містять великий набір органічних і неорганічних речовин, вітамінів, ферментів, гормонів і біостимуляторів.

Туристи в Бердянську можуть відвідати сувенірні магазинчики і торгові центри, погуляти по набережній і в парках, насолодитися свіжою рибою та українською кухнею, порибалити, відвідати музеї, зоопарк та аквапарк. Не розчаровують і сервіс: можна покататися на яхті і спробувати себе у віндсерфінгу, замовити цікаві екскурсії по околицях.

Розташування Бердянська

Бердянськ розташований на самому березі Азовського моря, на пологій височини. У найвіддаленішому районі, Нагірному, знаходиться військове містечко і багатоквартирні "спальні" вдома. Нижній район – центр відпочинку, влітку заполонений бердянцями і туристами, також в ньому сконцентровані адміністративні установи.

Окремим районом вважається Берданская коса. На ній розташовані дикі і упорядковані пляжі, бази відпочинку і маленьке рибальське селище. На косу можна дістатися на автобусі, особистому автомобілі, маршрутках і орендованих катерах.

Як дістатися

Дістатися до Бердянська можна декількома способами. Найпростіший і доступний – на автобусі. Працює регулярне автобусне сполучення з Донецьком (щоденні прямі рейси через кожні кілька годин), Мінськом (3 рейси на тиждень через Дніпропетровськ, Київ і Гомель), а також з Одесою, Луганському, Ростовом, Кривим Рогом, Запоріжжям, Маріуполем, Мелітополем, Ніколаєвим. З недавніх пір працює щоденний прямий автобус Харків Бердянськ, який істотно спрощує процес поїздки і допомагає планувати дати свого ідеального відпочинку на Азові. Отримати актуальну інформацію про розклад автобусів і вартості квитків можна на сайті bus.com.ua.

Також діє залізничне сполучення з Києвом, Харковом і Запоріжжям (дізнатися подробиці можна на сайті українських залізниць). Місцевий аеропорт, на жаль, не приймає регулярні рейси.