Що таке нумерологія і як вона працює

Багато людей прирівнюють нумерологію та астрологію до форм ворожіння. Наприклад, що означають однакові цифри на годиннику? Однак нумерологія – це вивчення чисел у вашому житті, за допомогою яких ви можете дізнатися інформацію про світ, а також про кожну людину. Це не що інше, як універсальна мова чисел, якою написані наші можливості, уроки, які необхідно отримати, і цілі. Однак до гадання це не має жодного стосунку.

Звідки взялася нумерологія і як вона була створена, є своєрідною загадкою, як і багато стародавніх філософій. Коли ми говоримо про ранні нумерологічні записи, на думку приходять Єгипет і Вавилон.

Інші дані показують, що нумерологія використовувалася тисячі років тому в Римі, Китаї, Греції та Японії. Це не змінює того факту, що давні люди могли знати про ці галузі більше, ніж ми, але через релігію і розвиток Церкви ці знання, так само як і знання про фітотерапію або паралельні світи, були дещо обмежені або навіть вилучені подалі від нас.

Сучасна нумерологія зазвичай приписується Піфагору, який був грецьким філософом. Хоча невідомо, чи він винайшов нумерологію, за ним стояло кілька теорій, які вивели числа на зовсім новий рівень. Серед іншого він припускав, що все у Всесвіті відображається в числах. Отже, Піфагор вважається батьком нумерології.

Однак термін «нумерологія» вперше був використаний і популяризований доктором Джуліаном Стентоном на початку 1900-х років, раніше термін «наука про імена та числа» використовувався щодо нумерології. З 70-х років минулого століття нумерологія постійно процвітала і стала інструментом, що охоче використовується для духовного розвитку та пошуку свого шляху.

Нумерологічний аналіз насправді досить складний і зазвичай потребує докладних та точних свідчень від майстра нумерології. Хоча ви можете легко знайти свій номер життєвого шляху або індивідуальну вібрацію року за допомогою базових обчислень на різних веб-сайтах, як ці числа працюють разом, вимагає правильної інтерпретації і має вирішальне значення. Кажуть, що там, де два нумерологи, там і три пропозиції (той самий принцип застосовний і до астрології). Тому важливо, щоб людина, яка береться за читання, була досвідченою і пройшла професійний курс.