Прибуток від спортивних змагань

За допомогою букмекерської контори Pari-Match любителі спортивних змагань отримали можливість не тільки вболівати за свою команду, спортсмена або країну, але і заробляти гроші. Заснована в 1996 БК Парі Матч сьогодні займає одну з лідируючих позицій на ринку вітчизняного беттінга.

Виграшні коефіцієнти

Експерти і шанувальники спортивних заходів відносять букмекерську контору Pari-Match до фірм з невеликою маржею і середніми коефіцієнтами виплат. На найбільш відомі і значущі спортивні змагання маржа коливається в межах від 2% до 5%, а на менш відомі змагання – від 5% до 7%.

Але ці показники не є фіксованими. Наприклад, букмекерська контора Pari-Match https://www.pmsport.com.ua/ пропонує поціновувачам спорту та азарту опцію "Експрес". Ця пропозиція має на увазі отримання мінімальної маржі. Однак гравець повинен виконати умову, яка полягає в здійсненні експрес-ставки, що складається мінімум з 3 результатів.

Укладання ставок

Букмекер пропонує гравцям поставити свої гроші на всі основні змагання і чемпіонати, що проходять в будь-якій країні Світу. Шанувальники футболу, баскетболу, тенісу та інших видів спорту зможуть заробити гроші завдяки своїм знанням сильних і слабких сторін конкуруючих спортсменів. Не залишаться осторонь і знавці шоу-бізнесу або кіберспортивних змагань, так як вони можуть поставити свої гроші і спробувати передбачити той чи інший результат.

Розпис, який пропонує букмекерська контора на майбутні популярні спортивні змагання може містити в собі кілька сотень різноманітних випадків. Розпис на регіональні або менш відомі змагання зазвичай містить від 10-ти до 20-ти результатів.

Live-ставки

Для того щоб зробити ставку на один або кілька результатів, клікніть по відповідному коефіцієнту і натисніть кнопку "Зробити ставку".Обов'язок по створенню Live і прематчевої лінії покладено на власний аналітичний відділ Pari-Match. Здійснення ставок в реальному часі виконується за допомогою опції «i-click». Основний вплив на отримання прибутку гравцем надає його реакція, тому що від прийняття рішення про ставку до укладення парі проходить до 5 секунд.

Тоталізатор

До послуг азартних любителів спорт БК Pari-Match пропонує два тоталізатори. Беручи участь у футбольному тоталізаторі, гравець повинен вгадати точне число голів у матчі. Один раунд може містити 1-4 матчі. Граючи на тоталізаторі Пм-Тото, гравець робить ставки на результат спортивних заходів. Вісім і більше передбачених результатів змагань приносить прибуток.

Поповнення депозита та виведення виграшу

Гравцям пропонується поповнювати депозит і виводити гроші за допомогою:

  • Електронних грошей
  • Банківських карт
  • Банківських терміналів

Вибираючи той або інший спосіб управління фінансами слід пам'ятати, що за допомогою деяких платіжних систем можна тільки поповнити власний депозит.