7 речей, на які варто звернути увагу, купуючи іграшки для малюків

Чи знаєте ви, на що звернути увагу, купуючи іграшки для малюків? Якщо ні, продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вам потрібно знати! Ваша дитина щойно закінчила стадію малюка ? Щиро вітаю!

Це чарівний час, коли ваша дитина буде досліджувати світ і почне рости прямо на ваших очах. Це також дуже критичний етап, коли ви повинні направляти свою дитину та допомагати розвивати її навички. І який кращий спосіб зробити це, ніж час гри?

7 речей, на які варто звернути увагу, купуючи іграшки для малюків

Коли ваша дитина переходить на новий рівень, настав час придбати їй нові іграшки. Ось кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж почати робити запаси.

1. Переконайтеся, що іграшки безпечні

Ваш малюк буде проводити з іграшками багато часу. Тому ви повинні вибирати ці іграшки з розумом і переконатися, що ними безпечно грати.

Перше, на що слід звернути увагу, очевидно – іграшки не повинні бути настільки маленькими, щоб ваш малюк міг їх проковтнути або вдавитися. Вони спробують спробувати все на смак, тому майте це на увазі.

Остерігайтеся іграшок на батарейках. Батареї можуть бути небезпечними; вони можуть викликати хімічні опіки та внутрішню кровотечу. Якщо ви все ж отримаєте такі іграшки, переконайтеся, що батарейний корпус щільно закритий.

Уникайте іграшок, які мають гострі частини або навіть дрібні шматочки, як-от гудзики. Також переконайтеся, що іграшки для верхової їзди мають ремені безпеки та ремені, добре збалансовані та стійкі.

2. Малюкам подобається грати в удавані ігри

Усі ми вважаємо, що іграшки – це найкраща розвага для малюків. Але чи знаєте ви, що робить їхню гру веселою? Їх уява !

Найпрекрасніша річ у дитинстві — це те, що ви можете прикинутися в космосі, граючись із купою подушок у своїй вітальні.

Це не так просто, коли виростеш. Тож переконайтеся, що ви даєте своїй дитині свободу фантазії. Намагайтеся купувати іграшки, які дозволяють їм використовувати свою уяву та грати в удавані ігри.

Ідеальними іграшками в цій категорії можуть бути ляльки, інструменти, кухонні ігрові набори, м’які тварини, поїзди та автомобілі.

3. Це вік для діяльності

Як правило, малюки взагалі не відпочивають. Це фаза, на якій вони розвивають свої моторні навички та досліджують світ . І це саме те, про що вам варто присвятити ігровий час!

Малюки перебувають на етапі, коли вони швидко навчаються та пізнають свої фізичні здібності.

У них є відчуття небезпеки, але вони завжди роблять ризиковані речі, такі як стрибки, лазіння та катання. Це відповідний вік, щоб купувати їм іграшки, які заохочують до активності.

Наприклад, такі іграшки, як м’ячі для ловлі, триколісні велосипеди, тягачі, візки та електромобілі для дітей  приведуть їх у захват. Навіть перенесення їх у колясках може стати веселою іграшкою для вашого малюка.

Відвідайте веб-сайт Дитячий Світ, щоб знайти відповідні варіанти.

4. Багатофункціональні іграшки – це весело

Звісно, ​​є різноманітні іграшки з унікальними функціями. Але подумайте про те, щоб у вашому запасі залишилися такі, які можна використовувати не лише одноразово. Багатоцільові іграшки не тільки довговічні та бюджетні, але й забезпечують належну стимуляцію мозку вашої дитини.

Прикладами іграшок, про які я говорю, є кубики, чашки для гри з піском, дерев’яні кубики, картонні трубки тощо. Ці іграшки зазвичай називають «відкритими».

Вони не мають визначеної діяльності; все залежить від того, що ваша дитина хоче з ними робити! Відкриті іграшки дозволяють уяві вашої дитини грати. Вони покращують когнітивні навички вашого малюка та розвивають його творчі здібності.

5. Розпочніть розвивати у малюка навички вирішення проблем

Гра може бути дуже освітньою частиною життя дитини. Це дуже важливо для розвитку мозку вашого малюка.

Тож те, у що грає ваша дитина та як, дуже важливо для навичок, які вона розвиватиме, коли виросте.

Намагайтеся шукати іграшки, які дозволять вашій дитині досліджувати речі та вирішувати проблеми самостійно. Наприклад, гарними ідеями є пазли, лего, сортувальники форм і тісто для ігор.

Ці іграшки для малюків навчать їх краще розуміти світ і творити чудеса для координації зору та дрібної моторики.

Вони можуть досліджувати різні текстури, вивчати, як речі підходять, і розвивати навички вирішення проблем.

6. Читати ніколи не рано

Хочете, щоб ваш малюк був більш розвиненим за інших дітей? Звичайно, ви не можете записати їх до школи такими маленькими. Але ви можете почати вводити іграшки для читання під час ігор.

Не будемо обманювати себе – малюки занадто малі, щоб читати. Але ваша мета — познайомити дитину з алфавітами, текстами та книжковими структурами.

Тож починайте давати малюкові кольорові олівці, магнітні абетки та книжки. Ви навіть можете отримати інтерактивні дитячі книжки, які видають звуки, і читати їм вголос.

Це розвине в них інтерес до книг і поступово привчить їх до розмов і читання. Це також чудовий спосіб заспокоїти їх перед сном.

7. Приєднуйтесь під час Playtime

Малюки — чарівні, приємні пучки радості. Все, що вони хочуть робити, це грати зі своєю сім'єю!

Тому намагайтеся проводити з ними якомога більше часу, поки вони все ще думають, що ви круті. Повірте - це не триватиме вічно!

Подумайте про те, щоб придбати сімейні настільні ігри , які будуть цікавими як для дорослих, так і для вашої дитини. Ці ігри не тільки сприяють зближенню, але й можуть бути досить навчальними.

Особливо популярні в цій віковій групі ігри на підрахунок і встановлення відповідності. Вони чудово справляються з удосконаленням дитячої пам’яті та комунікативних навичок.

Останні думки про іграшки для малюків

Ми всі хочемо дати їм найкраще дитинство та побалувати їх іграшками, коли мова йде про наших дітей. Однак якщо ви розумно підберете, що подарувати своїй дитині, це матиме тривалий позитивний вплив на життя вашої дитини.

Оскільки ваша дитина буде проводити стільки часу зі своїми іграшками, ви повинні знати, що купуєте. Сподіваємось, наведені вище поради дали вам гарне уявлення про те, що підходить для малюків.