Техніка для захисту сільськогосподарських рослин

Питання продовольства та сільського господарства займають центральне місце у сучасному світі. Стійкий розвиток сільського господарства є обов'язковим при зростаючих потребах у продуктах харчування. При ентенсивному вирощуванні зернових культур виникає потреба у ефективному захисті рослин від шкідників та хвороб.

Для виготовлення робочих розчинів (пестицидів, гербіцидів, фунгіцидів та інших хімічних препаратів) використовують стаціонарні установки https://lvivagromash.com/stacionarni-ustanovky. Також у стаціонарних установках є можливість зберігати готові розчини у потрібній концентрації. Управління установкою здійснюється із операторської.

Використання для обробки сільськогосподарських культур високотехнологічного обладнання веде до максимально швидкої окупності інвестицій та отримання прибутку сільськогосподарськими підприємствами.

Компанія Львівагромашпроект, яка є одним із основних виробників техніки та обладнання для захисту рослин, представляє великий асортимент потужної, якісної та інноваційної техніки, створеної з використанням комплектуючих провідних світових виробників.

Види техніки для захисту сільськогосподарських рослин

Обприскувачі застосовуються для захисту рослин від шкідників та внесення добрив (підживлення листом). Бувають причіпні, самохідні та обприскувачі малого об'єму для теплиць.

Причіпний обприскувач не може пересуватися автономно, на відміну від самохідних, і вимагає роботи агрегатування з тракторами різної тягової сили. Обприскувач штанговий причіпний застосовується для обробки польових культур від шкідників, хвороб та бур'янів суцільним обприскуванням робочими рідинами та внесенням рідких мінеральних добрив. Обприскувач причіпний вентиляторний, змінюючи потужність повітряного потоку, дозволяє оптимально використовувати потужність трактора, а також обробляти різні багаторічні культури. Наявність пульта управління процесом обприскування дає можливість включати та вимикати праву або ліву секцію розпилення.

Самохідні обприскувачі – це інтелектуальна техніка для максимально ефективного використання у обробці полів різної площі. Самохідні обприскувачі оснащені системою навігації, комп'ютером, змішувачем міксером для виготовлення робочих розчинів, інжекторними розпилювачами для роботи при вітрах, що дає можливість працювати в будь-яких погодних умовах. Однією з істотних переваг самохідних обприскувачів є наявність високого кліренсу, що дає можливість без проблем обробляти високі культури: соняшник, кукурудзу, ріпак.

Тепличні обприскувачі бувають різної місткості – від 100 до 420 літрів, обладнані брандсбойтами, що використовуються на малих площах.

Крім обробки рослин слід звернути особливу увагу і передпосівну обробку насіння. Захист насіння від збудників хвороб та шкідників сприяє стійкості рослин до хвороб та шкідників на наступних етапах розвитку. Протруйники для насіння – це агрегати для щадної передпосівної обробки насіння.

Протруювання проводять за допомогою хімічних речовин, різноманітних за видом впливу, можуть містити інсектециди, фунгіциди, бактерициди. Використання протруювачів компанії Львовагромашпроект дає можливість:

  • оптимально використати хімічні препарати;
  • з високою точністю дозувати складові робочих рідин при різних варіаціях приготування;
  • кономити час виконання технологічних операцій, здійснювати контроль кількості використаних препаратів;
  • максимально зменшувати шкідливий вплив на довкілля;