Кілька основних порад щодо просування ваших відео на YouTube

YouTube — один із найпопулярніших сайтів в Інтернеті. Щоб залучити нових клієнтів чи шанувальників, ви повинні вести свій канал та правильно його просувати. Що таке розкрутка YouTube каналів? Що робити, щоб збільшити кількість переглядів?

Як просувати канал на YT? Поради

У вас є ідея для відео на YouTube і ви хочете дізнатися, як охопити якнайбільше глядачів, перш ніж почати запис? А може, ви вже зняли кілька відео і вам цікаво, що просуває ваш канал на YouTube?

Просування — невіддільна частина ведення каналу на цьому сайті, тому варто засвоїти кілька основних правил розповсюдження контенту, щоб зробити це ефективно та набрати групу лояльних підписників. Ось кілька основних порад щодо просування ваших відео на YouTube.

Використовуйте популярні теги — завдяки цій стратегії ваші відео будуть вищими в результатах популярних пошукових систем. Так ви наберете більше переглядів

Робіть хороші мініатюри. Коли справа доходить до каналу YouTube, просувати потрібно якісні мініатюри, що привертають увагу. Мініатюри дуже важливі, тому що це перше, що бачать люди, які бажають побачити ваше відео. Використовуйте лише якісні фотографії та яскраві кольори.

Просувайте себе в групах та соціальних мережах — реклама каналу YouTube також передбачає публікацію посилань з вашим контентом у тематичних групах та порталах. Подбайте про розширення аудиторії. Систематично додавайте відео — просування відео на YouTube — це систематичне їхнє доповнення. Регулярність дуже важлива. Ви можете публікувати фільм раз на тиждень або раз на два тижні.

Важливо це робити систематично. Добре завантажувати відео у фіксований час, наприклад, завжди робіть це о 19:00. Пам'ятайте, що кожне відео має бути відшліфовано. Відповідаючи на кожен коментар, ви повинні бути активні — просування YT вимагатиме від вас повної віддачі. Ви повинні брати активну участь в обговореннях, оперативно реагувати на додані коментарі — розгорнуто та за темою. Тільки не відповідайте на негативні коментарі, якщо це хтось робить. Ви можете просто видалити їх, тому що обговорення може принести більше шкоди, ніж користі.

Найчастіше влаштовуйте розіграші та конкурси — це один з найплідніших способів просування вашого відео на YouTube. Майже кожен оглядач любить конкурси із призами. Завдяки цій практиці ваші відео будуть набирати шанувальників та генерувати велику кількість переглядів. Залучайте свою спільноту, будьте активні та креативні. Отримуйте задоволення від цього.

Не здавайтеся — будьте наполегливими у своїх діях. Деякі з вищезгаданих практик набудуть чинності за кілька днів, інші — за тижні або навіть місяці. Послідовність у досягненні мети – ось що веде до успіху.