Створення сайтів та їх просування за допомогою SEO методів

Наша компанія – це група розробників, які працюють на благо своїх клієнтів. Ми – дизайнери та програмісти, які вирішують практично будь-які завдання, пов'язані зі створенням скриптів і сценаріїв на мовах програмування PHP і Python, верскою і розробкою інтерфейсу користувача для кожного майданчика із застосуванням можливостей JavaScript і CSS.

Наші професіонали в розумно короткі терміни досягають потрібного результату, спланувавши і покроково реалізувавши всі ідеї та рішення на практиці. Зверніться до менеджера, використовуючи чат після переходу на посилання https://9.lviv.ua і ми погодимо нашу роботу з побажаннями вашого проекту.

Переваги команди «9 Dots Studio» для вашого бізнесу

Більш ніж семирічний досвід та позитивні відгуки сотень наших замовників говорять самі за себе. Вам не доведеться довго наводити довідки про нашу роботу, оскільки наші клієнти найдорожче, що у нас є, і наша компанія цього не приховує.

У нашій команді працюють професійні SEO та SMM промоутери, які у стислий термін просунуть Ваш сайт на внутрішньому ринку послуг, які ви надаєте. Щоб відстежувати статус вже створеної заявки, зверніться до відділу нашої техпідтримки. Ми також надаємов якості послуг:

  • техпідтримку новачкам, які щойно освоюють роботу з популярними скриптами;
  • оптимізацію сайтів, виконаних як Інтернет-магазин;
  • сприяння у використанні контекстної та таргетованої реклами;
  • тематична аерозйомка та відеомонтаж, включаючи зйомку з дрону;
  • UX/UI дизайн, у тому числі створення оригінального образу;

Наші фахівці регулярно вирішують найскладніші та амбізійні завдання, цим кидаючи собі виклик: будь-який з методів, що використовуються, програмно і технічно виправданий з точки зору практичності. Також допоможемо створити сторінку-вітрину (так звану landing page) для того, аби не втрачати потенційних клієнтів.

Незважаючи на високотехнологічні рішення, наші ціни знижено – порівняно з розцінками від наших конкурентів.

Колись давно ніхто особливо не вірив у необхідність просування в інтернеті. Навіть мало хто вважав інтернет та сайти баловством, алеперемагають перші, тому що найпрозорливіші. Тому будьте першими! Технології змінюються, з'являється щось нове і разом з командою від «9 Dots Studio» ви завжди будете серед перших.