Що таке мобільний заробіток і як заробити на телефоні (андроід, ios)

Заробіток грошей в інтернеті — це актуальна тема для більшості людей. З плином часу і розвитком технологій з'являється все більше можливостей для отримання грошей за допомогою мережі. Якщо раніше для того, щоб заробляти гроші віддалено, потрібно було володіти комп'ютером, то зараз все змінилося, і для отримання доходу з будинку можна використовувати навіть смартфон під управлінням Android або IOS. Мобільний заробіток — легкий спосіб заробити гроші з дому.

Варіанти отримання грошей на Android і IOS

З кожним днем способів заробити гроші на телефоні ставати все більше. Їх кількість зростає, але стабільною популярністю користуються лише деякі, в головну чергу через свою простоту і можливості заробляти гроші. Заробіток на телефоні доступний всім людям, навіть тим, хто не дуже добре розбирається в техніці. Нижче ви зможете дізнатися про основні шляхи заробляння грошей на смартфоні IOS або Android.

Читайте також: Мобільний заробіток - Топ 15 додатків

Заробіток на установці і скачуванні мобільних додатків

Один з найдоступніших і легких методів для заробітку. Його суть полягає в тому, що ви завантажуєте одне з безлічі додатків, орієнтованих на отримання доходу. У самому додатку запропонують встановити якусь програму або гру.

За кожне завантажену гру або додаток буде виплачуватися якась сума. Зазвичай виплачують не відразу в доларах, рублях або іншій валюті, а в інших одиницях або окулярах. Вони, в свою чергу, можуть бути переведені в реальні гроші. Свій заробіток можна буде виводити на одну з платіжних систем (Яндекс.Гроші, Webmoney. Qiwi, ПейПал і т. д.) суми виплат і доступні платіжні системи різняться від додатка до додатка, але в цілому приблизно схожі.

Даний метод підійде будь-якій людині, навіть дитині. Недолік способу в тому, що робота буде монотонною. Крім цього, потрібно мати хорошу швидкість інтернету і достатньо пам'яті на телефоні, інакше заробляти просто не вийде. Приклад відповідних додатків: AppCent, AdvertApp, PayForInstall.

Заробіток на перегляді відео або реклами

Хороший спосіб для тих, хто не хоче особливо напружуватися. Все, що буде вимагатися-переглядати різні рекламні оголошення та відеозаписи. Вони тривають протягом деякого часу (пів хвилини, хвилина, дві). За кожен перегляд платитимуть гроші. Заробляти реально, при належній старанності — непогані суми. Природно, доведеться переглянути чимало реклами, але це абсолютно не напружує. Ніхто не буде змушувати дивитися рекламу, можна просто включити її і відкласти телефон в сторону, займаючись своїми справами. Єдиний недолік способу — рекламу не можна пропускати, інакше гроші не заплатять.

Додатки для заробітку на перегляді реклами: Globus Mobile, Teaser. На відміну від інших додатків, в цих гроші виплачують стабільно. Суми більш високі, ніж у конкурентів.

Заробіток на соціальних мережах — підписках, репостах і лайках

Перспективний спосіб. На відміну від інших, дохід від дії в соціальних мережах вище, ніж від простих установок додатків і перегляду реклами. Є кілька основних способів заробити на соціальних мережах:

 • Зареєструватися на одному з сайтів, на яких замовники будуть платити гроші за залишення лайків або репостах під постами. Спосіб хороший тим, що роботи завжди буде вистачати. Недолік — не найвищі доходи.
 • Другий спосіб - брати участь в різних конкурсах, які проводяться групами в соцмережах. Для прийняття участі зазвичай потрібно підписатися на групу, зробити репост і поставити лайк. Існує шанс стати переможцем і отримати який-небудь приз.
 • Розкрутити свій аккаунт і виконувати разові замовлення по репостам і т. д. Даним способом можна одержувати найбільші суми.

Соціальні мережі дозволяють виходити на високий рівень доходів. Для заробітку потрібно здійснювати активні дії, тому доходи набагато вище, ніж з попередніми способами.

Завдання можна знайти на СеоСпринт, WmMail, а також на тематичних майданчиках в соцмережах. Це можуть бути спільноти, групи і т. д.

Читайте також: Заробіток в інтернеті без вкладень: ТОП 15 способів

Заробіток на відгуках і коментарях на телефоні

Легкий спосіб отримати гроші, не маючи особливих навичок. Суть в тому, що багатьом людям і фірмам потрібні хороші відгуки про їх товари або послуги. За якісний відгук вони готові заплатити гроші.

Увага! Більше грошей платять тому, хто має хороший аккаунт, наприклад — багато передплатників Вконтакте або часто використовуваний аккаунт Google. Такі акаунти підтверджують реальність відкликання, тому люди, який читають коментарі охочіше вірять їм. Завдяки цій особливості можна стверджувати, що тут є можливість кар'єрного зростання і збільшення доходів.

Знайти роботу можна на спеціальних біржах або за оголошенням в інтернеті. Замовлення разові, але якщо є кілька акаунтів, то можна написати кілька разів коментар і отримати в кілька разів більше. Іноді треба детально розписувати досвід володіння товаром або отримання послуги, тому доведеться включати свою фантазію. Природно, за такі замовлення заплатять набагато більше, ніж за простий типовий відгук.

Найпопулярніший сайт для заробітку на відгуках — SeoSprint. Іноді робота трапляється на біржі Etxt. На сайті TurboText є мікрозадачі, які складаються майже повністю з подібних завдань.

Заробіток на реєстраціях та інших дорученнях

Принцип заробітку даним методом все той же, що і в попередньому способі. Гроші платитимуть за виконання певних завдань. Одне з найчастіших-реєстрація на сайтах. Також часто просять зробити які-небудь дії на сервісі сайті або в додатку. Люди готові платити за це для того, щоб набрати більшу кількість користувачів, збільшити відвідуваність або протестувати роботу своїх сайтів, додатків.

Важливо! За цей спосіб платять найбільше грошей, якщо порівнювати з іншими. За одне завдання іноді платять сотні рублів, але їх складність зростає відповідно. Спосіб підійде для тих людей, хто хоче заробити більше грошей, але при цьому готовий виконувати складні завдання.

Недолік способу в тому, що замовників знайти не так легко, не всі завдання зрозуміло описані, тому їх виконати вийти не завжди. Ще один мінус — є ризик того, що ви будете обмануті і не отримаєте гонорар за вирішення завдання. З іншого боку, люди, які заробляють таким чином отримують хороші прибутки, тому це один з кращих способів.

Завдання з реєстрації можна знайти на SeoSprint, SeoFast і майже всіх біржах фрілансу. Краще починати з перших двох, паралельно напрацьовуючи досвід і рейтинг на біржі фрілансу.

Введення капчі

Спосіб для людей, які не хочуть займатися попередніми з якихось причин. Суть його — введення капчі за гроші. Капча-це послідовність з букв і цифр, яку користувачі вводять при реєстрації десь, відправці повідомлень і т. д.

Кожен, хто використовує інтернет стикався з капчой. На капчі заробляють не так багато грошей, але цей метод хороший тим, що робота є постійно і не потрібно шукати замовлення. Сервісів для введення капчі багато, але є кілька найпопулярніших, серед них:

 • RuCaptcha.
 • Megatypers.

Обидва сервісу дозволяють заробити на введенні капчі. Перший популярніший, а на другому трохи вищі доходи, хоча на першому є можливість заробляти більше грошей в нічний час. Ми розглянемо роботу на сервісі Рукапча.

Зареєструвавшись на сайті Рукапча, користувачеві дадуть пройти навчання. Воно коротке і легке. Після цього можна приступати до початку роботи. Ви будете вводити звичайну капчу або рекапчу від Гугла. Друга оплачується краще, але вона вирішується важче. В середньому, за 1000 звичайних капч заплатять 10 рублів, а за 1000 рекапч — 65 рублів. Коли набереться сума в 15 рублів, ви отримуєте можливість перевести гроші на свою платіжну систему.

Робота таким способом може бути нудною, але виплати будуть стабільними, немає ризику обману.

Читайте також статтю: Як заробити в інтернеті новачкові - 20 крутих способів

Чому за це платять

Замовникам часто потрібно виконати якесь завдання. Вони роблять це для полегшення власної роботи або збільшення своїх доходів.

Деякі завдання потрібно виконувати у великій кількості, тому вони готові платити людям за їх виконання.

Переваги мобільного заробітку

Заробляючи гроші на телефоні не треба турбуватися про те, що ви запізнилися на роботу і т. д. можна Працювати віддалено, і не важливо де. Хтось працює вдома, а хтось- по дорозі додому в громадському транспорті, в черзі і т. д. Ще один плюс — можливість заробляти, працюючи на себе.

Скільки грошей можна отримати за місяць

Суми щомісячного доходу різняться залежно від способу заробітку, кількості часу, що витрачається на роботу:

 • На установці програм отримують близько 500 рублів на місяць. Те ж саме і з переглядом реклами.
 • На соцмережах в перспективі отримують необмежену кількість грошей за умови наявності хорошого облікового запису.
 • На простих лайках і репостах - від 2 до 4 тисяч на місяць.
 • Зарплата на коментарях і відгуках базується на актуальності вашого профілю, але в цілому він досить високий, і люди заробляють 10-20 тисяч рублів за 8 годин роботи в день.
 • На вводі капчі можна заробити 300-600 рублів на місяць, в залежності від часу роботи.
 • На дорученнях сума заробітку не обмежена, все залежить від складності доручення.

ТОП-15 додатків для заробітку

Додатки з найбільшими виплатами і скачуваннями:

 1. Appcent
 2. Tap-Money
 3. PayForInstall
 4. Globus Mobile
 5. AppBonus
 6. SEOSPRINT
 7. WmMail
 8. Легкі Гроші
 9. VKTarget
 10. RuCaptcha
 11. Money App
 12. PiniOn
 13. Yandex.Toloka
 14. Spare
 15. Cash Pump