Яка медтехніка може бути використана в домашніх умовах

Навіть ті люди, які надто дбайливо ставляться до свого здоров'я, від хвороб та травм не застраховані. Здавалося б, простіше вчасно розпізнати захворювання та провести його профілактику. Але зробити це виходить не у кожному випадку. Тому якщо з вами або з кимось з близьких вам людей стався нещасний випадок, варто процес одужання максимально прискорити. Допоможе у цьому спеціальне обладнання для реабілітації.

Яку медтехніку пропонують виробники

До асортиментної лінійки магазину медичної техніки Baldinelli належать такі види обладнання:

Функціональні ліжка

Конструкції медичного призначення були розроблені спеціально для людей, які потребують постільного режиму. На відміну від класичних меблів, вони можуть мати кілька секцій, які приводяться у рух. Завдяки рухомим елементам можна змінювати положення тіла паралізованої людини. Двосекційна модель дозволяє підіймати голову хворого. У трисекційній додатково опускаються чи піднімаються ноги. Чотирисекційна конструкція дозволяє змінювати положення тіла по всій довжині.

Магазини медтехніки пропонують придбати функціональні ліжка як з ручним, так і електричним приводом. Вартість електричних моделей дещо вища, ніж механічних. Проте перший варіант більш зручний в експлуатації.

Кисневі концентратори

Пристрої здатні виділяти із навколишнього повітря оксиген, який використовується для відновлення здоров’я у багатьох випадках. Принцип роботи приладів наступний: гаджет забирає повітря з навколишнього середовища, відсіює молекули азоту, зволожує кисень і подає його в концентрації 90-96% до дихальних шляхів пацієнта за допомогою назальних канюлів або дихальної маски. Оксигенотерапія показана при лікуванні таких хвороб, як COVID-19, ХОЗЛ, бронхіальна астма, рак легень.

В магазині медичних товарів можна знайти такі види апаратів для кисневої терапії:

Для медустанов

Професійні пристрої генерують від 10 до 15 і більше літрів кисню за хвилину. Вони використовуються у реанімаційних відділеннях, шпиталях, пологових будинках.

Для домашнього використання

Пристрої для дому видають 3-5 л/хв оксигену. Вони є відмінним рішенням як для проведення кисневої терапії, так і для приготування кисневих коктейлів.

Переносні

Портативні моделі виробляють від 1 до 5 літрів О2 на хвилину. Такими медичними товарами у Києві часто оснащують машини швидкої допомоги. Їх можна брати з собою у відрядження, подорож.

Санітарно-гігієнічне приладдя

Подібні пристрої призначені для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, людей похилого віку і у післяопераційний період. Основна місія санітарних пристроїв полягає у наданні допомоги маломобільній групі населення у повсякденному гігієнічному догляді за собою.

Сьогодні можна купити реабілітаційне обладнання для проведення санітарно-гігієнічних процедур таких видів:

  • інвалідні крісла із санітарним оснащенням;
  • поручні та сидіння для ванної;
  • стільці-туалети;
  • опорні рами;
  • насадки на унітаз.

Інвалідні візки

Крісло-коляска є зручним засобом пересування для людей, які тимчасово або назавжди втратили здатність ходити. В інтернет-магазині медтехніки можна замовити наступні види інвалідних крісел:

Прогулянкові

Крісла-каталки прогулянкового типу допомагають інваліду-візочнику самостійно пересуватися містом, не вдаючись до допомоги асистента.

Спортивні

Активні моделі дозволяють людині з інвалідністю продовжувати танцювати, грати у волейбол чи займатися тяжкою атлетикою.

Дитячі

Крісла для дітей-інвалідів забезпечують надійне та безпечне транспортування малюків з ДЦП. Вони майже не відрізняються від звичайних колясок, завдяки чому хвора дитина не привертає уваги цікавих перехожих.