Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Стенди для школи та друк плакатів

Вчителі розуміють той факт, що для успішного процесу навчання потрібно красиво піднести необхідну інформацію школяреві. Особливо важливо це в початкових класах, де хлопці ще погано знають математику і майже не вміють читати. Потрібно контактувати з учнем. Великою популярністю користуються мобільні стенди для школи. Це спеціальне обладнання, яке наочно покаже учневі.

Позитивне в такому стенді те, що він не має статичного місця положення, сьогодні ви можете поставити його в одному з класів, а завтра винести в хол. Але головне те, що стенд буде максимально ефективним для учня, інформація буде залучати його увагу і позитивно впливати на нього.

На стенді, крім правил російської мови і математики, може бути зображені правила дорожньої і пожежної безпеки, план евакуації, а також алгоритм дій у разі надзвичайних ситуаціях.

Переваг мобільного стенду

  • Мобільні стенди дешево коштують
  • Ви тримаєте безпосередній контакт з учнями. А значить, можете точніше впливати на них і привертати увагу до необхідної інформації
  • Можливість організації продуктивних виставкових заходів
  • Стенд не вимагає особливого догляду за собою, він завжди готовий виконувати поставлені раніше завдання

Шкільні плакати

Як і на стендах, тут також зображена корисна для школярів інформація, плани евакуації та інші матеріали. На відміну від Сенді, друк плаката обійдеться куди дешевше. З іншого боку плакат – це одноразовий продукт.

Для виконання кольорового друку використовується високоякісне обладнання.

Сьогодні можна замовити для школи друк кольорових плакатів і отримати від цього безліч переваг. Перш за все, вартість кольорового друку професійного рівня сьогодні не є надзвичайно високою. Ви витратите оптимальну кількість коштів і будете впевненими в тому, що якість виконаної друку перебувати на найвищому рівні. Професіонали несуть відповідальність за те, як вони виконують свою роботу, і яка якість друку вам буде надано. Це дуже важливо, якщо ви роздруковане зображення будете використовувати в школі. Як правило, плакат покривається шаром ламінату, так він довше зберігає свій вигляд.

Слід пам'ятати про те, що замовивши високоякісну кольоровий друк, ви виключаєте необхідність обслуговувати техніку. Будь-принтер, навіть найякісніший, має свій власний ресурс роботи, який поступово закінчується і дороге устаткування починає вимагати дорогого обслуговування.