Стенди для школи та друк плакатів

Вчителі розуміють той факт, що для успішного процесу навчання потрібно красиво піднести необхідну інформацію школяреві. Особливо важливо це в початкових класах, де хлопці ще погано знають математику і майже не вміють читати. Потрібно контактувати з учнем. Великою популярністю користуються мобільні стенди для школи. Це спеціальне обладнання, яке наочно покаже учневі.

Позитивне в такому стенді те, що він не має статичного місця положення, сьогодні ви можете поставити його в одному з класів, а завтра винести в хол. Але головне те, що стенд буде максимально ефективним для учня, інформація буде залучати його увагу і позитивно впливати на нього.

На стенді, крім правил російської мови і математики, може бути зображені правила дорожньої і пожежної безпеки, план евакуації, а також алгоритм дій у разі надзвичайних ситуаціях.

Переваг мобільного стенду

  • Мобільні стенди дешево коштують
  • Ви тримаєте безпосередній контакт з учнями. А значить, можете точніше впливати на них і привертати увагу до необхідної інформації
  • Можливість організації продуктивних виставкових заходів
  • Стенд не вимагає особливого догляду за собою, він завжди готовий виконувати поставлені раніше завдання

Шкільні плакати

Як і на стендах, тут також зображена корисна для школярів інформація, плани евакуації та інші матеріали. На відміну від Сенді, друк плаката обійдеться куди дешевше. З іншого боку плакат – це одноразовий продукт.

Для виконання кольорового друку використовується високоякісне обладнання.

Сьогодні можна замовити для школи друк кольорових плакатів і отримати від цього безліч переваг. Перш за все, вартість кольорового друку професійного рівня сьогодні не є надзвичайно високою. Ви витратите оптимальну кількість коштів і будете впевненими в тому, що якість виконаної друку перебувати на найвищому рівні. Професіонали несуть відповідальність за те, як вони виконують свою роботу, і яка якість друку вам буде надано. Це дуже важливо, якщо ви роздруковане зображення будете використовувати в школі. Як правило, плакат покривається шаром ламінату, так він довше зберігає свій вигляд.

Слід пам'ятати про те, що замовивши високоякісну кольоровий друк, ви виключаєте необхідність обслуговувати техніку. Будь-принтер, навіть найякісніший, має свій власний ресурс роботи, який поступово закінчується і дороге устаткування починає вимагати дорогого обслуговування.