Про фалоімітатори конкретно та вцілому секс-іграшки

Фалоімітатори підходять самотнім жінкам і тим, хто хотів би урізноманітнити своє інтимне життя. Ці секс-іграшки повністю повторюють анатомію статевого члена. Використовувати їх можна як під час мастурбації, так і в іграх із партнером.

Різновиди

Існує кілька типів фалоімітаторів. У каталозі інтернет-магазину «Black Bunny» http://black-bunny.com.ua/faloimitatory/ можна знайти такі види секс-іграшок:

  • Кінчаючий ділдо. Ця іграшка оснащена резервуаром для рідини та під час натискання імітує еякуляцію.
  • Пульсуючий ділдо. Застосування цього фалоімітатора дозволяє отримати максимально реалістичні фрикції.
  • З ротацією. Ця функція обумовлена ​​наявністю під шаром матеріалу твердих кульок, що обертаються. Така іграшка здатна якісно стимулювати ерогенні зони.
  • На присосці. Фалоімітатор-страпон кріпиться на гладкій поверхні, на спеціальній білизні та на поясі.
  • З вібрацією. Така іграшка додатково стимулює ерогенні зони.
  • Подвійний. Має два відростки (один занурюється в анус, а інший - у піхву), імітує подвійне проникнення.
  • Футуристичний. Деякі іграшки мають характерні нарости, якісь мають химерну форму.
  • Реалістичний. Фалоімітатор повторює візуально ерегований пеніс. У продажу є кольорові та прозорі вироби та моделі тілесного кольору.

Якість іграшки та термін її придатності багато в чому залежить від матеріалу. Найякіснішими є фалоімітатори, вироблені з ПВХ, силікону, гелю, TP, TPE та UR3.

Як обрати?

Для початку слід визначитися, як саме використовуватиметься іграшка — наодинці із собою або з партнером. Якщо він теж хоче взяти участь у грі, потрібно уточнити його переваги.

Після цього потрібно визначитися з матеріалом фалоімітатора. Делікатно впливати на ерогенні зони та добре підлаштуватися під форму тіла можуть гіпоалергенні, м'які (наприклад, силіконові) іграшки.

При виборі розміру слід орієнтуватися на бажання. Якщо хочеться новизни, купувати потрібно фалоімітатор із розміром, який ще не зустрічався. При цьому необхідно взяти до уваги не лише довжину пеніса, а й його обхват.

Де можна придбати?

В інтернет-магазині «Black Bunny» можна купити секс-іграшки будь-яких типів та форм. Магазин співпрацює з такими брендами, як Dorcel, Addiction, Strap-On-Me та Fleshlight. Доставка здійснюється по всій Україні. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном.