7 поширених помилок при зволоженні, через які шкіра швидко старіє

Що може бути простіше зволожуючого крему? Ви просто наносите його, втираєте, розслабляєтеся і очікуєте більш зволоженої і сяючої шкіри, вірно? Не зовсім так.

Можливо, ви помітили, що ваш зволожуючий крем працює не так, як ви очікували. Можливо, ваша шкіра як і раніше суха, тьмяна або, може бути, на ній з'являються тріщини. Ви могли припустити, що винен сам продукт – що в ньому не було хороших інгредієнтів або не було якісної формули.

Це може бути правдою. Є багато неякісних продуктів. Але також можливо, що ваша техніка зволоження потребує доопрацювання. Більшість людей неправильно використовують зволоження

Всі ми знаємо, що зволожена шкіра виглядає молодшою. Сухість посилює появу тонких ліній і зморшок, робить шкіру тьмяною і млявою.

Однак якщо ваша звичайна рутина - просто наносити зволожуючий крем, коли ви згадуєте про нього, ви даремно витрачаєте гроші на зволожуючий крем. Тому що насправді існує безліч способів правильно нанести зволожуючий крем, щоб принести шкірі максимальну користь.

7-poshirenikh-pomilok-pri-zvolozhenni-cherez-yaki-shkira-shvidko-stariie-69312272448660.webp

7 найпоширеніших помилок при зволоженні - і що робити замість цього?

Не хвилюйтеся - ми представляємо вам цю статтю, щоб ви могли відразу ж виробити більш здорові звички, які зроблять вашу шкіру більш свіжою.

1. Нанесення зволожуючого крему на суху шкіру без підготовки.

Ви наносите зволожуючий крем, щоб зволожити шкіру, вірно? Тому наносите його на суху шкіру. Це не правильно. Суха шкіра зазвичай має скупчення відмерлих клітин на поверхні. Це створює шар поверх шкіри, який навряд чи пропустить зволожуючий крем.

Як використовувати зволожуючий крем для сухої шкіри?

Якщо ви дійсно хочете, щоб зволожуючий крем проникав крізь суху шкіру, спочатку виконайте відлущування. Закінчивши відлущування, нанесіть зволожуючий крем.

А ще краще відлущити шкіру, прийняти душ, а потім відразу ж нанести зволожуючий крем, перш ніж волога на шкірі випарується, щоб утримати її.

2. Занадто енергійно замилюєте втираєте крем.

Якщо ви активно втираєте зволожуючий крем - особливо якщо ви кудись поспішаєте, щоб він швидше вбрався, - ви позбавляєте себе багатьох його переваг.

По-перше, ви створюєте тертя між руками і шкірою, що може привести до випаровування частини води, що міститься в зволожуючому крему, ще до того, як він подіє. Смикання за шкіру - руками або рушником - також може пошкодити шкіру, що призведе до передчасного старіння і появи зморшок.

Як правильно наносити зволожуючий крем?

Наносити акуратно круговими рухами від низу до верху. Будьте особливо обережні з областю навколо очей - використовуйте безіменний і мізинець. Залиште легкий блиск зволожуючого крему на шкірі і дайте йому час вбратися, перш ніж одягатися або наносити макіяж.

3. Вибір відповідного зволожуючого крему для вашої шкіри.

Вам потрібен натуральний продукт, який підходить для вашого типу шкіри. Підбір зволожуючого крему для вашого типу шкіри - основа для грамотного догляду за шкірою.

4. Чи потрібен зволожуючий крем для жирної шкіри?

Люди з жирною шкірою часто відчувають, що вони не потребують зволоження. Зрештою, їх шкіра вже здається такою жирною! Однак жирна шкіра - особливо з віком - може стати нестійкою, особливо коли ви проходите через закупорені пори і шкіра стає пошкодженою. Якщо ви використовуєте жорсткі продукти, ваша шкіра може ще сильніше відреагувати на нестачу вологи. Згодом шкіра може виробляти більше масла, щоб спробувати врівноважити себе. Жирній шкірі - теж потрібно зволоження.

5. Непостійне нанесення зволожуючого крему.

Як і все ваше тіло, ваша шкіра впадає в рутину. Наприклад, якщо ви наносите зволожуючий крем два рази в день, а потім протягом декількох днів наносите тільки один раз в день, чекайте, що ваша шкіра відреагує.

Створіть процедуру зволоження

Яким би не був ваш розпорядок дня, постарайтеся його дотримуватися. Чим більш послідовні ви будете зі своїми продуктами догляду, вашим застосуванням і вашою частотою, тим краще буде реагувати ваша шкіра.

6. Чи слід зволожувати все тіло?

Ви зволожуєте тільки обличчя? Якщо так, можливо, ви захочете розширити свій репертуар. Шкіра - це найбільший орган, який у нас є, і він працює як єдина система. Наносьте зволожуючий крем на все тіло після кожного душу або ванни.

7. Ніколи не міняєте зволожуючий крем.

Ви можете бути вірні одному типу зволожуючого крему, але якщо ви використовуєте його десять або більше років, ваша лояльність може виявитися недоречною. Шкіра змінюється з віком. У 40 років для неї будуть потрібні інші інгредієнти, ніж в 30, і так далі приблизно кожні десять років.

Якщо ви переїдете в інший клімат, вашій шкірі може знадобитися менше або більше зволожуючого крему. Якщо ви переживаєте гормональні зміни (менопауза, вагітність), ваша шкіра теж зміниться. Навіть якщо ви зміните свій раціон, ви, швидше за все, помітите зміни на своїй шкірі.

Коли слід переходити на інший зволожуючий крем?

Дивіться, як шкіра реагує. Якщо шкіра стає дуже сухою, тьмяною, зволожите її більш жирним кремом або зволожуючими масками. Якщо він дуже жирний або у вас забиті пори, спробуйте інший продукт. Просто не бійтеся змінювати і пробувати щось ще, якщо те, що ви використовуєте, не працює.

Вибрати натуральний зволожуючий крем для вашого типу шкіри ви можете в інтернет-магазин Lantale.