Про грузинську кухню та її особливості

Іноді хочеться спробувати щось унікальне. Те, що запам'ятається не тільки за рахунок смаку, але й своїм колоритом. Саме  грузинська кухня може похвалитися величезною кількістю приємних страв, які точно заслуговують на пильну увагу людей будь-якої національності.

Страви грузинської кухні дуже легко знайти в інтернеті https://golosinfo.com/lifestyle/jak_gotujut_supi_u_gruziji/2020-12-08-2108, тому що це дуже смачна їжа, яку обожнюють по всій планеті. Але для того, щоб покуштувати такі страви, абсолютно не обов'язково їхати безпосередньо до Грузії. Можна скористатися приємними пропозиціями на теренах рідної країни.

Є кілька особливості традиційного грузинського застілля, про які варто знати. Тому що грузинська традиційна кухня пропонує величезну кількість оригінальних закусок, основних страв і цілий набір шедеврів для справжніх гурманів.

Дуже велику популярність отримали вироби з тіста в Грузії. Тому що це не просто додаток до закусок, супів і основних страв, а й великий набір унікальною їжі, яка точно заслуговує на увагу кожної сучасної людини. Серед найвідоміших виробів з тіста, можна відзначити:

  • Хачапурі по-мегрельських;
  • Хачапурі по-аджарський;
  • Хачапурі по-імеретинськи.

Кожна страва має своє унікальне виконання. Чого варті хоча б грузинські супи. Одним з найпопулярніших страв є харчо, яке очолює дану кухню. Воно насичене, гостре, подається з великою кількістю начинок, начебто яловичини, рису. На увагу заслуговують звичайно ж хінкалі. Це – свого роду традиційні пельмені по-грузинськи, які мають цікаву форму. Їх можна з апетитом поїдати, як безпосередньо за столом, так і далеко від дому, оскільки головне – правильно їх зварити.

Що стосується м'яса, то звичайно ж, варто згадати шашлик по-грузинськи. У Грузії для цієї страви використовується найкраще свиняче м'ясо шиї або добірна баранина. А в якості основи для вогню використовуються правильні вугілля, виготовлені з виноградної лози. Можливо, саме ця страва є найвідомішим в даній кухні. Не доводиться сумніватися в тому, що люди, які хоча б мінімально чули про грузинську їжу, напевно замислювалися щодо приготування саме цієї страви.

Зараз їду грузинської кухні можна навіть замовити прямо до себе додому. Але, звичайно ж, ніщо не замінить посиденьки за великим столом, на якому будуть представлені страви, приготовані справжніми професіоналами