Як вибрати правильну меблі для школяра: функціональні меблі школяра

Незалежно від того, якого віку ваш школяр, ви, як люблячий батько повинні розуміти, яке навантаження лягає на його ще тендітні плечі, і, звичайно ж, хребет. Статистика досить сумна: половина першокласників приходять в школу вже з порушенням в поставі. У ваших силах допомогти вашій дитині, купивши правильні учнівські стільці та інші меблі для школяра.

Найголовніше – це врахувати ритм життя школяра. Ви чітко повинні розуміти, для чого той чи інший предмет меблів.

Функціональність меблів

Ліжко має бути зручним для дитини, інакше йому буде важко заснути і, як наслідок, погіршитися не тільки успішність, але і самопочуття. Тому рекомендується взяти з собою в меблевий магазин дитини. Нехай він випробує всі матраци, огляне кожне ліжко, адже, якщо ваш школяр ще маленький, то будь-яка деталь може зіграти не на його користь. Ніяких похмурих картинок і забарвлень, інакше кошмари йому забезпечені.

Шафа для школяра повинна бути місткою, з великою кількістю полиць. Не забувайте, що у вашого чада багато речей, одягу, іграшок, які потрібно кудись прибирати. А з початком шкільного життя кількість речей буде постійно збільшуватися.

Робоче місце школяра

Окремо хотілося б сказати про робоче місце школяра – його стіл. Якщо розміри квартири дозволяють, фахівці радять розмежовувати комп'ютерний і письмовий столи. Але не завжди такий поділ можна собі дозволити і в плані фінансів, і в плані розміру приміщення. Намагайтеся вибирати широкий стіл, щоб на стільниці містився не тільки монітор, а й книга, зошит, пенал і все, що необхідно для того, щоб підготуватися до уроків. Зауважимо, що стіл можна купити не тільки в відділі дитячих меблів. На сьогоднішній день, більшість офісних столів прекрасно впишуться як в доросле, так і в дитячу кімнати.

Не забувайте про головне ...

Найголовніше при виборі меблів для школяра – це якість. Будьте впевнені в конкурентоспроможності фірми-виробника меблів. Ваша дитина повинна завжди перебувати в безпеці, розуміючи, що стіл під ним не розвалиться, а стільниця не впаде на ногу.