Як не погладшати на карантині - 5 простих правил

Через коронавірус, звичний ритм життя змінився. Людям доводиться більше часу проводити вдома, що звісно ж одразу відбивається на здоров’ї. Потрібно знаходити час на заняття спортом й оптимізувати харчування. Є п’ять дієвих порад, дотримуючись яких ви зможете оптимізувати свій режим дня й значно покращите здоров’я.

Вживайте більше води

Вода дуже сильно впливає на метаболізм та відновлює баланс організму, розщеплюючи жири й виводячи з організму надлишок шлаків та токсинів. Ви точно не станете переїдати, якщо за день випили достатню кількість рідини. Особливо важливо правильно почати свій день. Для цього краще всього вживати хоча б дві склянки теплої води зранку. Не слід забувати пити воду перед кожним вживанням їжі. До та після фізичних навантажень та за 30 хвилин до сну. Зараз можна знайти десятки якісних програм для мобільного телефона, що дозволяють з легкістю відстежувати раціон вживання води впродовж дня.

Правильне харчування

Сучасний темп життя не завжди дозволяє готувати правильну їжу, навіть якщо ви знаходитесь вдома. А оскільки зараз краще дотримуватись певного раціону і якомога рідше виходити в магазин, то рекомендується скористатись послугами спеціалізованого сервісу доставки в Києві від FoodEx. Замовити їжу можна онлайн й вам більше не доведеться витрачати купу часу на її приготування. Можна замовити повноцінний сніданок, обід та вечерю. Продукти з цього сайту дозволять нормалізувати обмін речовин й пришвидшать схуднення.

Займайтесь спортом вдома

Під час карантину не слід забувати щодо домашніх тренувань. Спорт – це прекрасний спосіб підтримати оптимальний рівень активності впродовж дня. Достатньо лише скласти графік й підтримувати його на постійній основі. Вже через один тиждень активних занять відчуєте позитивний результат.

Обмежте вживання шкідливих продуктів

В сучасної людини немає проблем з доступом до їжі, тому немає нічого дивного в надлишку калорій в продуктах. Якщо ви полюбляєте ковбаси, фастфуд, газовані напої, соки, енергетики, хліб, кондитерські вироби – від них потрібно позбавитись в першу чергу. Це справжнє сміття, а не їжа. Вона не здатна приносити користь, натомість навпаки – віднімає ваше здоров’я. Саме тому, обов’язково сфокусуйте свою увагу на правильних калоріях, які наддадуть вам енергію, а не зайві кілограми.

Правильні перекуси

Якщо в перервах між прийомами їжі ви зголодніли, то вам обов’язково потрібно використовувати правильні продукти для перекусу. Серед найбезпечніших варіантів, однозначно:

  • Горіхи;
  • Овочі та фрукти;
  • Легкі бутерброди з сиром;
  • Цілозерновий хліб;
  • Хлібці;
  • Лаваш виготовлений без додавання дріжджів.