Мода для вагітних загалом

Вагітність – це чудова пора, прекрасний час для того, щоб приділити його собі, відчути себе молодою матір'ю, зробити масу фотографій на пам'ять про це періоді. І, звичайно ж, гуляти і ще раз гуляти! І тут на допомогу приходить модний одяг для вагітних: красива, витончена, дозволяє уникнути надмірного тиску на живіт. Природно, такий одяг повністю підкреслює особливості фігури.

Вечiрнi сукнi для вагiтних без талії – як прекрасна альтернатива практично всьому, мода для вагітних, у цьому році, пропонує його носити з довгими сорочками або кардиганами. Зручно, практично, стильно. Одним словом, підібрати варіанти собі до смаку можна - при бажанні.

Стан вагітності і пов'язаний з ним великий живіт змушує жінку досить сильно нахилятися назад. За рахунок цього спідниця підтягується практично до грудей. А ззаду все як би збирається, комкается, починає виглядати місцями дивно. Щоб уникнути подібного, потрібно, щоб поділ спереду був на 5-15 сантиметрів довше, ніж ззаду. Також не забувайте про нестандартні варіанти з трикутними клаптями вниз, щось на зразок відчуття спеціальної нерівності. Сьогодні модний одяг для вагітних досить часто буває асиметричною. Саме нестандартний підхід дозволяє красиво підкреслити стан, при цьому не роблячи на ньому надто вже великого акценту.

Тканини, природно, повинні бути натуральними, м'якими, зручними і практичними, а от кольори – будь-якими, давно пройшли ті часи, коли з вагітними асоціювалося виключно щось пастельна. Тепер мода для вагітних куди більш демократична і пропонує більшу різноманітність. Можна носити будь-який відтінок, якщо він підходить до волосся і кольору шкіри і буде розбавлений великим принтом. Квіткові мотиви теж в моді, особливо, з великими рослинами. Це допоможе візуально відвернути увагу від живота.