frankivchanka.info - жіночий гламурний журнал в мережі

Практично всі представниці прекрасної статі отримують задоволення від прочитання жіночих журналів. Завдяки масовому розвитку інтернету більше немає потреби платити гроші, щоб на дозвіллі перегорнути який-небудь глянець. Популярний інформаційний ресурс frankivchanka.info є аналогом жіночого журнала.

До того ж, за задоволення прочитати захоплюючі статті з цього портала, не потрібно платити ні копійки. Що ж можуть почерпнути для себе представниці прекрасної статі з популярного інформаційного ресурсу? У розділі «Новини» відвідувачі порталу мають можливість ознайомитися з цікавими подіями, що відбуваються в Івано-Франківську. Напередодні нового року жінки знайдуть підказки на питання в чому зустрічати Новий 2019-й рік.

Мешканців міста не омине інформація про конкурси краси, майбутні свята, неабиякі самородки та інші актуальні новини. Розділ «Світське життя» також дозволить жінкам дізнатися багато чого цікавого. Тут відвідувачі портала можуть ознайомитися з визначними особистостями Івано-Франківська та їх досягненнями.

У розділі «Психологія жінки» представниці прекрасної статі зможуть дізнатися свій внутрішній світ ще глибше. Особливий інтерес представляють реальні історії про те, як реалізувати свої мрії.