Як знайти хороший ресторан у Вінниці?

До 2011 року Вінниця була стандартним містом, яка не привертала до себе увагу туристів. Але ситуація змінилася, коли на річці Південний Буг з'явився справжній «співаючий» фонтан, подібний європейським. Сьогодні він належить до світових видовищ, його слава в більшій мірі і приваблює туристів. Прибувши до Вінниці, відвідайте цю пам'ятку і Ви не пошкодуєте.

Протягом години Ви не тільки побачите, але і своїми «вухами» почуєте добрі казки, романтичні легенди або історії, причому кожен раз інформація буде новою. Неподалік від фонтанів знаходиться маса ларьків, де можна підкріпитися різними смаколиками. Але якщо Ви хочете поїсти грунтовно, то краще відвідати в Вінниці кафе або ресторан. Завдяки сучасним технологіям навігатор Вам вкаже шлях до найближчого закладу. Вінниця вважається справжнім раєм для любителів солодкого. У центрі дуже багато кавових, кожна з них пропонує різні смаколики і ароматну каву. Атмосфера кафе приємно Вас здивує.

Які Вінниця ресторани вважаються кращими?

Побувавши в багатьох містах України, тільки в Вінниці Ви відчуєте справжній домашній затишок.  Вінниця сьогодні – це:

  • ошатні будинки;
  • фонтани;
  • мальовничі вулички;
  • оригінальні кафешки;
  • строкаті квіткові клумби;
  • цюріхські трамваї.

Сівши на трамвай, Ви зможете повністю оглянути все місто, включаючи і ресторани. Перебуваючи у Вінниці, обов'язково випробуйте страви якогось місцевого ресторанчика. За відгуками відвідувачів найкращими вважаються Ресторан Стейк Хаус, Паб Вінницька реберної, Таверна Ван Біренна. Але якщо Вам подобаються експерименти, то можете вибрати будь-який вподобаний Вам ресторан і стати в якомусь роді першовідкривачем місцевої кухні. Щоб подорож по Вінниці не стало накладним і не вдарило по гаманцю, радимо вступити в Alef Сlub і стати власником картки. Показавши картку обслуговуючому персоналу ресторану, кафе або бару, Ви отримаєте знижку на меню і на алкоголь. Картка діє не тільки на території Вінниці, а й по всій Україні. Дізнатися про подробиці придбання карти Ви можете на офіційному сайті. Економити разом з Alef Сlub приємно, причому не на шкоду якості.

Які Вінниця бар можна відвідати вночі?

Для того щоб враження від міста було повним, необхідно крім денного життя, побачити і зануритися в нічну. У нічний час відкривають свої «двері»: Бар Ліга, бар Маклауд, паб Голодна качка і безліч інших.