Історія косметики для жінок

Протягом багатьох століть кожна жінка прагнула підкреслити свої зовнішні дані. Перші косметичні засоби були створені ще в Стародавньому Єгипті, де використовували спеціальний порошок, який надавав шкірі матовий відтінок, приховував дефекти, також в якості пудри використовували білила. Очі відтіняли різними порошками, виготовленими на основі тертого малахіту або мідного купоросу.

Для підводки користувалися чорним порошком, застосовували сурму. Рум'яна виготовляли з цегельного порошку. В основі всіх косметичних засобів лежали рослинні олії, тваринні жири, оксиди заліза. В Індії, як косметичні засоби також використовували сурму, кіновар, вугілля. У Китаї пудрилися рисовим крохмалем, а в Київській Русі користувалися рослинними фарбами, буряк використовували в якості рум'ян, очі підводили порошком з сажі і вугілля. На Русі дівчатам були недоступні таємниці західної і східної косметики avon, але любили і використовували її не менше. За допомогою білил, рум'ян і помади дівчата спотворювали свої красиві обличчя до невпізнання. За допомогою крейди обличчя робили абсолютно білими, а на щоках малювали яскраво-червоний рум'янець з товченої малини, журавлини або буряка.

Зараз кожна жінка в своєму арсеналі має декоративну косметику ейвон львів. І вже мало хто згадує про міф, що такі косметичні засоби сприяють передчасному старінню шкіру. Провідні косметологи зазначають, що на даний момент декоративна косметика високої якості жодним чином не може псувати шкіру, а навпаки, допомагає їй. Така еволюція косметичних препаратів відбулася завдяки сучасним розробкам в галузі здоров'я та краси. Тепер косметика не тільки є прикрасою для обличчя, але і виконує догляд за шкірою.

Пройшовши всі етапи свого розвитку, косметика удосконалювалася в своєму складі і зазнала багато перетворень. Сьогодні на косметичному ринку представлена величезна безліч відтінків і форм, найменувань і складів цього чудового засобу перетворення зовнішності.

Не забувайте тільки два головних правила:

  • 1) Слідкуйте за якістю декоративної косметики!
  • 2) Відчувайте міру!

Декоративна косметика була створена для того, щоб удосконалити зовнішність, а не змінити її до невпізнання. І подібно до підбору одягу, слід розмежовувати повсякденний і вечірній макіяж, зимовий і літній, віковий і юнацький. Дотримання золотої середини дозволить вам завжди виглядати привабливо і природно.

Денний макіяж від Avon повинен бути максимально наближений до природної зовнішності. Денний макіяж - це спосіб удосконалення власної зовнішності. У той же час, макіяж на кожен день з вами завжди, тому дуже важливо якість складів засобів для щоденного використання. Бренд Avon пишається якістю і гарантує кожній жінці догляд і дбайливе ставлення до її зовнішності.