Лазерна епіляція та консультація дерматолога

Красива та здорова шкіра неможлива без косметологічних процедур. Звичайно, ніхто не хоче довіряти свою красу будь-кому. Тому ми рекомендуємо вам звернутися до професіоналів у нашій студії краси та здоров'я, як от наша косметологія у Львові.

Косметологія у Львові

Наша студія пропонує комфортний простір сучасної косметології, де можна легко отримати професійні послуги від висококваліфікованих фахівців в галузі медицини. У нас ви знайдете дотримання санітарних стандартів, дбайливе ставлення та зручні кабінети – все необхідне для омолодження та розкриття вашої природної краси.

Львівські косметологи пропонують широкий спектр послуг з оздоровлення жінок та чоловіків різного віку. Сучасні процедури дозволяють розв'язувати дерматологічні проблеми без необхідності реабілітації чи лікарняного перебування. Перед проведенням будь-якої косметичної процедури фахівці нашої студії проводять діагностику та консультацію, підбираючи оптимальні методи та створюючи індивідуальний план розв'язання вашої проблеми.

Лазерна епіляція

Процедура заснована на руйнуванні волосяного фолікула лазерним променем, що призводить до уповільнення росту волосся. Це ідеальне рішення для досягнення гладкої та доглянутої шкіри. Лазерна епіляція (повний курс) складається з 10-12 процедур, які рекомендується проводити з інтервалом в 3 тижні. Перед процедурою необхідно за 2 тижні припинити використання інших методів депіляції, не проводити хімічні пілінги протягом 3 днів і уникати використання спиртовмісних розчинів за 2 доби до епіляції.

Консультація дерматолога

Є багато причин, через які можуть виникнути проблеми зі шкірою, у тому числі інфекції, венеричні захворювання, неправильний догляд за шкірою, погана гігієна, погане харчування та стрес. Якщо ви відчуваєте такі симптоми, як свербіж, висипання, тріщини, знебарвлення або поява новоутворень на шкірі, волоссі або нігтях, необхідно звернутися за консультацією до дерматолога. Надаючи докладну інформацію про свою історію хвороби та симптоми, ви можете допомогти своєму дерматологу розробити ефективний план лікування. І тут вам допоможе консультація дерматолога.

Якщо вас цікавлять послуги нашій студії, заповніть форму на нашому сайті або залиште свій номер телефону, і спеціалісти зв'яжуться з вами для проведення консультації з усіх питань.