Де знайти хорошого сантехніка у Києві?

За системою каналізації, опалення необхідно регулярно стежити, іноді перевіряти їхню працездатність. Без цього сантехнічне обладнання швидко вийде з ладу. Щоб у майбутньому не виникало жодних проблем, краще довірити ремонт, заміну обладнання професіоналам. Послуги сантехніка у Києві недорого можна знайти з допомогою сервісу пошуку сайстрів «LIA.com.ua».

Як вибрати хорошого спеціаліста?

При виборі сантехніка слід звертати увагу на:

  1. Досвід роботи спеціаліста. Чим більше працює майстер, тим краще він розуміється на тонкощах установки того чи іншого обладнання. Тому перед тим, як викликати майстра додому, краще дізнатися більше про його діяльність.
  2. Надані послуги. Хороший фахівець повинен розумітися на всьому, що стосується сантехнічного обладнання. Зареєстровані компанії та спеціалісти на «LIA.com.ua» можуть швидко та якісно встановити унітаз, бойлер, душову кабінку чи інші необхідні сантехнічні предмети, а також виконати всі роботи з чищення, заміни, встановлення каналізаційних, водопровідних труб, монтаж батарей та радіаторів опалення.
  3. Відгуки. Перш ніж наймати майстра, краще дізнатися, як про нього відгукуються. На веб-ресурсі «LIA.com.ua» можна прочитати відгуки клієнтів про виконану роботу та співробітників компанії.
  4. Гарантія Деякі люди для економії звертаються до фахівців, які не надають гарантійного чека. Але дуже часто в таких випадках сантехніка знову виходить з ладу за короткий термін, і безкоштовно приступати до ремонту ніхто не бажає.
  5. Вартість. Щоб озвучити, скільки коштуватиме ремонт чи встановлення обладнання, спеціаліст спочатку має оглянути складність поломки, визначити фронт робіт.

За системою каналізації, опалення необхідно регулярно стежити

Компанія «LIA.com.ua» відповідає всім перерахованим вище вимогам. Фахівці надають 1 рік гарантії на виконані роботи. Є й інші переваги – швидкість (майстер приїжджає на виклик через годину після дзвінка), самостійна закупівля матеріалів (використовуються тільки якісні комплектуючі, майстер сам їде до магазину після визначення обсягу робіт та складання списку всього необхідного). Клієнт оплачує послуги вже після виконаної роботи. Можна сплатити готівкою або скористатися онлайн-сервісом «Приват 24». Також у компанії діють знижки для постійних клієнтів.

Замовити послуги сантехніка недорого можна, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті. Менеджер зателефонує протягом 5 хвилин після її надсилання заявки. (Залежить від Компанії чи майстра, якого ви обираєте)