Як обрати систему відеонагляду та безпеки

Безпека, турбота та зниження витрат — ось вимоги до систем відеоспостереження, яких найбільше потребують клієнти. Це може бути помилковим уявленням, але багато людей вірять, що відеоспостереження робить наші міста та середовище безпечнішими. Ідея процвітає, особливо для програм, які дозволяють віддалений доступ.

Таким чином, з кожним днем ​​зростає кількість компаній і людей, які використовують системи відеоспостереження в пошуках захисту, як для своїх будинків, так і для свого бізнесу.

Однак багато користувачів виявляють, що не впевнені, які ключові характеристики слід взяти до уваги, щоб придбати якісний комплект, адаптований до кожної потреби.

Системи відеоспостереження є доповненням безпеки, яке разом із хорошою системою сигналізації та іншими пристроями може значно змінити рівень захисту наших матеріальних активів і, що важливіше, наших близьких. Вам просто потрібно вибрати варіант, який найкраще відповідає вашим потребам, бюджет, заснований на найкращому співвідношенні ціни та якості. Купити систему нагляду та відеоспостереження ви зможете за посиланням worldsecurity.com.ua.

Однак перед тим, як вибрати той чи інший варіант, необхідно врахувати певні характеристики.

1. Якість зображення

Цей фактор є вирішальним: система відеоспостереження, що складається з кількох камер безпеки, марна, якщо їхня роздільна здатність не дозволяє такі основні елементи, як:

обличчя,

номерні знаки,

Або, наприклад, модель автомобіля.

2. Кут огляду

Залежно від розташування камер може знадобитися більший або менший кут огляду.

Мінімально рекомендовано систему з камерами під кутом 70 градусів.

Якщо вам потрібен більший кут огляду, ви можете вибрати камери до 135 градусів.

3. WiFi

Не всі камери мають WIFI. Однак це додаткова цінність, оскільки полегшує доступ до системи зображення камери з будь-якого пристрою.

4. Аудіо

Ще одна чудова додаткова перевага полягає в тому, що різні камери, які входять до комплекту спостереження, містять аудіосистему.

5. Датчик руху

Рекомендується, щоб камери мали датчик руху. Чому це важливо? Тому що він економить місце на жорсткому диску, оскільки він записує лише тоді, коли фіксує рух або дію.

6. Нічне бачення

Важливо переконатися, що комплект відеоспостереження містить функцію нічного бачення, інакше вночі він буде дуже вразливим, особливо якщо навколо мало освітлення.

7. Місткість диска

Ще один важливий аспект — місткість диска для зберігання інформації. Багато камер мають мінімальну місткість пам’яті, яку можна збільшити, часто до 6 ТБ.