Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Рівнеміри модифікації УУС-00 з накладними електроакустичними перетворювачами (зондами) призначені для контролю рівня рідин в негерметичних і герметичних резервуарах з одношаровими металевими та іншими звукопрозорості стінками за наявності доступу до донної частини резервуара і за відсутності незвукопрозрачного шару твердих опадів на дні.

Установка електроакустичних перетворювачів – з зовнішнього боку резервуарів, за відсутності доступу до дна всередину резервуарів може врізатися спеціальний герметичний патрубок. Висота контрольованих резервуарів – до 15 м. Товщина стінок, через які проводиться випромінювання зондувальних сигналів і прийом луна-сигналів від межі розділу рідина / газо-повітряна середу – до 50 мм.Технічні характеристики та замовлення рівномірів ви можете знайти на сайті партнера УкрАвтоматіка "Использование стационарных уровнемеров".

Рівнемірів даної модифікації є незамінним при КОНТРОЛІ РЕЗЕВУАРОВ СО зрідженими газами і агресивних І отруйна рідина, тому що не вимагають для встановлення обладнання розгерметизації та дегазації резервуарів.

До складу рівнемірів даної модифікації для обслуговування одного резервуара входять два електроакустичних перетворювача і електронний Центральний блок (прилад ПІ). Результати вимірювань з приладу ПІ видаються в центральний блок (ЦБ), що поставляється разом з рівнеміром, який розташований в операторної (або в будь-якому іншому приміщенні).

Центральний блок має власний графічний екран для відображення результатів вимірювань і може бути пов'язаний по протоколу обміну з системою управління об'єкта, а через віддалений доступ може бути підключений до програмного комплексу для моніторингу працездатності рівнеміра та відстеження графіків заповнення контрольованих резервуарів.

Спосіб установки перетворювачів на резервуар – магнітно-клейовий: у місці установки перетворювача на резервуар приклеюється гумова демпфуюча пластина, в проріз якої встановлюється перетворювач і притискається магнітним притиском.

Один з перетворювачів встановлюється на дно резервуара для вимірювання рівня рідини, що заповнює резервуар і, за наявності, рівня підтоварної води. Другий перетворювач встановлюється на бічну поверхню контрольованого резервуара і служить для вимірювання швидкості поширення звуку в рідині, що заповнює резервуар. При заповненні резервуара нижче рівня установки даного перетворювача швидкість звуку розраховується по температурі, вимірюваної термодатчиком, вбудованим в перетворювач вимірювання рівня.